Skip to content →

En Güzel Piliseli Etek Modelleri

Piliseli etekler her sezon yükselmeye devam ediyor ve trendlerde kendine mutlaka yer buluyor. Birçok kombinle estetik görünümü artıran piliseli etekler maxi ya mini boyda olabiliyor.

Deri piliseli etekler:

Deri kumaş, sezonda sıkça kullanılan kumaşlar arasında olunca trend parçalar da mutlaka bu kumaştan ürünlerini ön plana çıkartıyorlar. Piliseli deri etekler de maxi ya da midi boylarda kadınların şık görünmesine yardımcı oluyor. Piliseli deri etekleri maxi boyda tercih ederseniz daha ince pilelerden meydana geldiğini ancak midi boydakilerin daha kalın pileler olduğunu unutmamalısınız. Bu tarz piliseli etekleri ister babetlerinizle isterseniz topuklu ayakkabılarınızla giyebilirsiniz. Ancak midi boy piliseli etekler düz ayakkabılar ile çok daha şık durmaktadır.

Kalçadan başlayan piliseli etekler:

Piliseli etekler zayıf kadınların ideal kıyafetleri arasında yer alsa da kilolu kadınlar için kombinler ve renkler ile şık olabilmektedir. Belden kalçaya kadar vücuda oturan devamında başlayan piliseli etek modelleri de hem farklı tarz arayan hem de belden pilise istemeyen kadınların ortak tercihleri arasında yer alıyor. Bu tarz etekler genelde diz altında bitiyor ve özellikle desenli görünümleri ile dikkat çekiyor.

Piliseli ve dantelli etekler:

Birçok trend parçanın bir arada kullanıldığı kıyafetler arasında piliseli etekler de geliyor. Moda olan dantel detaylarının etek uçlarında ya da tüm piliseli eteğin üzerine uygulandığı bu modeller mini ya da midi boyda olabiliyor. Genelde desen kullanılmadan düz renk rastlanılan bu modellerde vücuda oturan kısa etek üzerine midi boyda piliseli dantellere de rastlıyoruz. Bu tarz eteği beyaz askılı ya da V yaka üstlerle rahatlıkla giyebilir ve şık olabilirsiniz.

Desenli ve simli piliseli etekler:

Piliseli etekler sadece düz renk değil desenli olarakta çokça karşımıza çıkmakta. Bu sezonun trendlerinden olan çiçek desenlerine ya da gold simli desenlere piliseli eteklerde rastlayabilirsiniz. Her boyda rahatlıkla bulabileceğiniz bu modelleri dilediğiniz şekilde seçebilir ve uygun üstlerle harika bir kombin yaratabilirsiniz. Özellikle çiçek desenli piliseli eteklerde üst kombinlerken tek renk ve soft renkler kullanmaya özen göstermelisiniz. Gideceğiniz yere göre topuklu ayakkabı ya da sandaletler ile desenli piliseli etekler rahatlıkla kullanılabilir.

Published in Etek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir