Skip to content →

En Güzel Piliseli Pantolon Modelleri

Piliseli pantolonlar dış giyimde sıklıkla tercih edilen bir pantolon modelidir. Birbirinden farklı renk seçimleriyle dış giyimlerinizde güzel bir görünüm yakalamak için bu pantolonları tercih edebilirsiniz. Genel olarak klasik giyim için tercih edilen bu pantolon modelleri hakkında önemli detaylara içeriğimizde yer vereceğiz.

SİMLİ PİLİSELİ PANTOLON

Sim detaylı piliseli pantolon gardırobunuzda bulundurabileceğiniz ve özel günlerinizde de tercih edebileceğiniz bir modeldir. Burada renk uyumunu sağladığınız sürece istediğiniz gibi üst giyim tercihinde bulunabilirsiniz. Hem rahat hissetmenizi hem de estetik bir görünüm kazanmanızı sağlayacak olan bu modelde aksesuarlarla küçük dokunuşlar yapmanız gerekmektedir. İddaalı bir görünüm için askılı tişört tercih edilebilir. Bunun yanında dikkat çekici kolye ve küpe tercihinizle ufak dokunuşlar yapabilirsiniz.

ÖN PİLİSELİ PANTOLON

Bu pantolonun en önemli yanı, pilise detayının pantolonun sadece ön yüzünde yer alması. Farklı ve estetik görünüm için tercih edilebilecek ve klasik giyim kombinlerini uygulayabileceğiniz bir modeldir. Koyu renk seçiminiz giyiminizin ağırlığını ve etkileyiciliğini artıracaktır.

BAYAN KUMAŞ PANTOLON

Klasik giyimleriniz için bayan kumaş pantolon modelleri de tercih etmenizde fayda var. Özel günleriniz için kumaş pantolon ve bunu gömlekle tamamlamanız gerekebilir. Bunun yanında ekstradan sade bir kol saati tercihiniz naif bir dokunuş olacaktır.

Burada yüksek belli pantolon seçimlerinizle de önemli kombinler yakalayabilirsiniz. Yüksek bel pantolon seçimlerinizde göbek dekolteli tişört tercihiniz önemli bir tamamlayıcı unsur olacaktır. Özel günleriniz için bile rahatlıkla tercih edebilirsiniz tabii ki belirli dokunuşlardan sonra. Kombininizde renk uyumuna dikkat etmeli, belirli renklerin dışına çıkmamanız gerekmektedir. Çok fazla uçuk renk tercih edilmesi estetik görünümünüzü tamamen ortadan kaldırabilir. Burada şık bir kolye ve ince topuklu ayakkabı tercih etmenizi önermekteyiz.

BOL PANTOLON MODELİ

Şimdi de kadın giyimde bol pantolon kombinleri hakkında birkaç nokta aktaralım.

Kısa boylu kadınlar için bol pantolon modelini avantaja çevirmek mümkün. Burada paçaların yere değmesi, sizin daha uzun bir görünümde olduğunuz algısını yaratacaktır.

Uzun boylu kadınların ise normal bel tercihinde bulunarak sandalet, halhal gibi küçük dokunuşlarla güzel bir stil yaratabileceklerini bilmeleri gerekir.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir