Skip to content →

En Güzel Saç Aksesuarları

Chris Appleton sayesinde 2017 ilkbahar-yaz sezonuyla hayatımıza giren saç küpeleri, çoğu kadının favorisi haline geldi.

Saç Küpeleri

Özellikle örgü ve balıksırtı modellerde kullanılan bu aksesuar, en güzel günlük saç aksesuarları arasında yer alıyor. Değişik bir tarz yaratmak isteyenler için yeni bir trend olan saç küpeleri hem cüretkar hem de romantik modellerle birlikte kullanılabilir.

sac-zincirleri

Saç Bandı

Her saç modelinde oldukça rahat bir şekilde kullanılabilir saç bantları yıllardır kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Saç bantlarının birçok farklı modeli bulunmasına rağmen, saç aksesuarları yapımı oldukça popülerleştiği için butik yerlerden daha farklı çeşitlerini bulabilirsiniz. Örgü, fiyonk, kurdele, çiçekli, tokalı… gibi saç bantlarının dışında, ince bir fuları da saç bandı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bunu işlemelerle veya boncuklarla süsleyerek kendinize özel bir hale getirebilirsiniz.

sac-tuyu.jpg

Saç Zinciri

Başta dalgalı ve uzun saçlarda olmak üzere bütün saç türlerine yakışan saç zincirleri, estetik bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların bir numaralı tercihi haline geldi. Atkuyruğu modellerde bile toka yerine tercih edilen bu zincirler, adeta yeni bir akım oluşturdu. Festivallerde moda olmaya başlayan bu aksesuar, günümüzde abiye saç aksesuarları arasına da girerek kına ve düğünlerde bile kullanılıyor.

sac-kupesi.jpg

Saç Tüyü

İstenilen renk ve uzunlukta oldukça kolay bir şekilde bulunabilen bu aksesuar, tek parça veya birçok parça halinde satılıyor. Saç aralarına takılan bu yeni moda aksesuar, farklı biçimlerde de olabiliyor. Bazen boncuk detayları, bazen simli bir parlaklık içeren bu saç tüyleri, günlük hayatta kullanıldığı gibi konserlerde de kullanılmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Şapka

Mevsim farklı gözetmeksizin en popüler ürünler arasında şapkalar da yer alıyor. Sonbahar için tüllü şapkalar, yaz için ise beyzbolcu şapka modelleri oldukça popüler bir hale geldi. Altın Hasır, bere, kovboy, fötr, keçe, örgü gibi pek çok farklı seçeneği olan şapkaları kendiniz da süsleyebilirsiniz. Alınan şapka sade ise kullanılmayan bir broşu, armayı veya takıları şapkanıza ekleyebilir ve tarzınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir