Skip to content →

En Güzel Spor Çizme Modelleri

Havaların biraz soğumasıyla artık spor ayakkabılar, babetler, toplu ayakkabılar yerini botlara, çizmelere bırakmaya başladı. 2018 kış modası yeniden şekillenmeye başlarken ve alışveriş raflarında özellikle ayakkabı modasında artık ince tabanlı ayakkabılar yerini hafif kalın tabanlı botlara ve çizmelere ve kazakların aldığını görüyoruz.

Bayanların sıklıkla tercih ettiği spor cizme modellerinin de çıktığını söyleyebiliriz. Peki kış sezonunda görecek olduğumuz spor çizme modelleri hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz?

spor-cizme-modelleri.jpg

Unutmayın! Doğru Ayakkabı Önemli

Doğru ayakkabıyı bulmak kadınların en hassas oldukları konulardan biridir. Özellikle kış mevsimi gibi hassas ve riskli mevsimde bu konu daha da önemli hale geliyor. Malum kış mevsimi hem soğuk hem de iklimsel olarak da kar yağan bir yerde bulunuyorsanız hele daha da önemli diyebiliriz. Bu yüzden kış mevsiminde bayanların çoğunun tercihi spor çizmelerden yana oluyor diyebiliriz. Yani esasında günlük kullanım için riskli bir topuğa sahip olmayan çizmelerden yana oluyor desek daha doğru olur sanırım. Hem kullanım kolaylığı hem de soğuk kış günlerinde sıcak tutması sebebiyle spor çizme modelleri oldukça sevilen bir model diyebiliriz. Ayrıca bu çizme modeliyle bir çok kombin de yapabilirsiniz.

spor-bot-modelleri.jpg

Kombin Yapımında Spor Çizme Modeli Rahatlığı

Yukarıda da söylediğimiz gibi doğru ayakkabı tercihi çok önemli. Bu yüzden bunu daha iyi kanıtsatmak için iki kombin yapmaya ne dersiniz? Birinci kombinimiz de etek şıklığından faydalanmaya ne dersiniz? Üzerinizde siyah yandan yırtmaçlı bir kazak olduğunu ve bu kazağın altında da düz renk bir mini etek olduğunu ve ayakkabı tercihinizin de spor bir çizmeden yana olduğunu düşünelim. Bu kombinde aksesuar kullanmasanız bile eteğinizin spor çizmeniz gayet rahat bir şekilde kaldıracaktır. kaldıracaktır.

cizme_spor.jpg

Daha günlük bir kombinle devam edelim, üzerinizde siyah bir kazak giydiğinizi ve siyah Jean bir pantolon giydiğinizi ve şişme bir mont giydiğinizi düşünelim. Bu kombinin altına giyeceğiniz siyah renk spor çizme ile kombininizi kaldırmasıyla dikkat çekici bir imaj sahibi olmuş olursunuz. Spor çizme modeli ile hem rahat hareket etme imkanınız olurken hem de klasınızı sarmamış olursunuz.

Published in Ayakkabı Terlik Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir