Skip to content →

En Güzel Uzun Kalem Etek Modelleri

Uzun eteklerle de oldukça dikkat çekici bir kombin yakalayabilirsiniz. Burada özellikle de güzel görünüm yakalayabileceğiniz, uzun kalem etek modellerinden bahsedeceğiz.

YIRTMAÇLI KALEM ETEK

Yırtmaçlı kalem etekler, uzun eteklerde en çok tercih edilen modellerdendir. Kadın giyimde yırtmaçlı giysiler oldukça estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Bununla birlikte özel günlerinizde de bütün dikkatleri üzerinize çekmek için bu modeli tercih edebilirsiniz. Bu modelin üzerine renkli kolye ve küpeler tercih edebilir ve birçok giysi ile kombin yaratabilirsiniz.

DESENLİ UZUN KALEM ETEK MODELLERİ VE KOMBİNLER

Çiçekli, boncuklu, böcekli gibi birçok desen kalem eteklerde oldukça naif bir görünüm yaratmaktadır. Burada yine özel günleriniz için bir numaralı tercihiniz bu etek modeli olabilir. Yine dış giyim ve özel günleriniz için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu modelde, giysinizin dikkat çekiciliği büyük bir önem kazanmaktadır. Bol desenli bir etek giydiğiniz zaman üstünüze yine desenli tişörtler giymeniz, görünümünüzde pürüzler çıkaracaktır. Bunun için de giyiminizde sadece bir noktanın desenli veya ilgi çekici olmasına özen göstermeniz beğenilmeniz açısından önem taşımaktadır.

IŞILTILI SANDALETLER TERCİH EDEBİLİRSİNİZ

Özellikle de yaz sezonunda renkli bir görünüm kazanmak için renkli sandalet tercihinde bulunabilirsiniz. Burada her türlü stil yaratabilme fırsatınız mevcut olmakla birlikte, takı seçiminizi de abartılı olmayacak şekilde yapmanız gerekmektedir. Uzun etek kombinleri için bu tercihlerde bulunabilirsiniz.

EN GÜZEL BALIK ETEK MODELLERİ

Balık etek modellerinde renk seçiminde sonuna kadar özgür davranabilirsiniz. Ancak burada gösterişli küpeler ve kolyeler takmanız sizin estetiğiniz için oldukça önem taşımaktadır. Balık etek modelleri genel olarak tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Son yıllarda hem yaz hem de kış sezonunda bu model sıklıkla karşımıza çıkan trendler arasında yer almaktadır.

ETEK MODELLERİ

Koton etek modelleri yine kadınlarımızın ilgisini ciddi anlamda çekmektedir. Bu mağazalarda kadınlar için yapılan özel indirimler, büyük bir heyecanla takip edilmektedir. Üstelik mağazada bulunan birbirinden muazzam etek çeşitleri, kadınlarımızı büyümeye devam ediyor.

Mağazada bulunan kareli etekler son zamanlarda yoğunlukla tercih edilmektedir. Fiyonk detaylı etek modelleri, askılı etek ve cep detaylı etekler de rahatlıkla tercih edebileceğiniz ve Koton mağazalarında bulabileceğiniz etek modellerindendir.

Published in Etek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir