Skip to content →

En Güzel Yırtmaçlı Etek Modelleri

Kış sezonundan beri trend özelliğini kaybetmeyen kıyafetler arasında yırtmaçlı etekler yer alıyor. Önden, yandan tek veya yandan çift yırtmaçlı ve arkadan yırtmaçlı birçok model vitrinleri süslüyor. Maksi ya da midi boyları ile birçok farklı renkte ve desende bulabileceğiniz modelleri spor ya da klasik tarzda kullanarak şıklığınızı oluşturabilirsiniz.

M-Slit Yırtmaçlı Etekler

M-Slit yani önden yırtmaçlı etek modelleri genelde maxi boylarda dikkat çekiyor. Ancak boyunuz kısa ise bu model yırtmaçlı eteklerde diz hızasında ya da daha kısa boylarda tercih yapmanız gerekecektir. Beyaz gömlekler veya bluzlarla şık kombinler yapabilirsiniz. Ayrıca önden yırtmaçlı etekleri vücuda oturan modellerde tercih edebileceğiniz gibi salaş, bol görünümde de tercih edebilirsiniz.

Yandan Yırtmaçlı Etekler

Tek ya da iki yırtmaca sahip olan yandan yırtmaçlı etek modelleri düz renklerde ya da farklı desenlerde sezonda dikkat çekiyor. Özellikle salaş görünümden uzun boyda yandan yırtmaçlı etekleri çiçek desenli ve geometrik desenliler. Sadece penye ve viskon kumaşlarda değil jean eteklerde de yandan yırtmaçlara rastlayabilirsiniz. Düğmeli, zımbalı gibi modeller de farklı alternatif olabilir. Bu tarz yandan yırtmaçlı etekleri ister günlük hayatınızda isterseniz de iş yaşamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Salaş bluzlar, tişörtler günlük yaşamınızda kullanırken, gömlekleri iş hayatınızda kombinleyebilirsiniz.

Arkadan Yırtmaçlı Etekler

Eskiden beri süregelen arkadan yırtmaç modası bu sezon çok daha ön planda. Penye, jean ve birçok kumaşta kullanılan bu modeller son sezonda daha derin yırtmaçlar ile dikkat çekiyor. Ayrıca ister desenli ister düz renk bulabileceğiniz modelleri maksi, midi ya da kısa boyda alabilirsiniz. Ancak bacak boyunuza dikkat etmeli ve yırtmacın derinliği ile etek boyunu ona göre ayarlamalısınız. Aksi takdirde hem şıklıktan uzaklaşır hem vücudunuzu doğru kullanamazsınız. Ayrıca birçok farklı modelde göreceğiniz yırtmaçlı etekleri farklı aksesuarlarla da kombinleyebilirsiniz. Nostaljik bir hava için büyük kemerler kullanabilir ve bu parçaları sandalet ya da topuklu ayakkabılarınız ile kombinleyebilirsiniz.

Yırtmaçlı etekler her türde ve modelde vitrinlerde mevcut. Birçok farklı alternatifte bulabileceğiniz yırtmaçlı etekleri trend seçmek isterseniz çiçek desenli tercih etmeli ve doğru kombinlemelisiniz. Ancak düz renklerde yırtmaçlı eteklerin de her sezon kullanılabileceğini unutmayın.

Published in Etek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir