Skip to content →

En Rahat Şalvar Pantolon Modelleri

Rahatından ödün vermeyen ve moda trendine uymak isteyen kadınların tercihi şalvar. Son yıllarda çok beğenilerek giyilen şalvarlar, artık şalvar pantolon şeklinde karşımızda. Çevremizde sıklıkla karşılaştığımız bu modelden her kadın en az 1 tane bulundurmaktadır. Burada hem bol hem de dar seçimde bulunabileceğinizi hatırlatarak, şalvar modelleri 2016 beraber göz atalım.

CEP DETAYLI ŞALVAR PANTOLON

Dış giyimde kuş kadar özgür olmak isteyenlerin tercihi cep detaylı şalvar pantolonlar. Renk seçiminde sonuna kadar özgür davranabileceğiniz bu modelde, yaz ayının canlı renklerini tercih etmeniz önerilmektedir. Kış aylarında da cesaretli bir görünüm elde etmek isteyenler için daha çok koyu renk tercih edebilirsiniz. Bunun yanında üst seçiminizde de yine rahat olabilirsiniz. İster askılı, ister baskılı tişört tercih edin. Renk uyumunu sağladığınız sürece oldukça estetik bir görünüme sahip olun. Bunun yanında yaz ayı için tercihiniz şık görünümlü sandaletler olabilir.

ÇİZGİLİ GARNİLİ ŞALVAR PANTOLON MODELİ

Bu yaz sıklıkla tercih edilen çizgili garnili şalvar pantolon da yine kadınlarımızın vazgeçilmezleri arasına gelmiş durumdadır. Hem gündelik olarak hem de dış giyimlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu model sizin terlemenize engel olacaktır. Hafif ve polyester içermeyen bu model ile sonuna kadar özgür hissedin. Burada renkli seçimlerde bulunarak daha hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Takı tercihinizi de bu yönde yaparak, çevrenizden olumlu tepkiler almaya başlayabilirsiniz.

SALAŞ ŞALVAR PANTOLON MODELİ

Salaş model de tercih edebileceğiniz, yaz giyimde sıklıkla tercih edilmekte olan bir modeldir. Gençlerin sıklıkla tercih ettiği bu modelde canlı renkler önerilmektedir.

OTANTİK ŞALVAR MODELİ

Otantik şalvar, kaliteli giyinmekten vazgeçemeyenlerin tercihidir. Şalvar rahatlığında özel günlerinizde de tercih edebileceğiniz bu model, yaz kış rahatlıkla tercih edilebilir bir modeldir. Burada birbirinden renkli kolyeler ve küpeler tercih edebilirsiniz. Üst giyiminizde ise renk uyumunu sağladığınız sürece sonuna kadar özgürsünüz.

DARPAÇA ŞALVAR MODELİ

Dar paça şalvar pantolon kadın dış giyimin vazgeçilmezlerindendir. Birbirinden güzel desenler ve birbirinden canlı renklerle yaz ayının sıcaklığını ve büyülü yanını yansıtabilirsiniz. Topuklu tercihinizle özel günlerinizi de süsleyebilirsiniz.

Published in Kot Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir