Skip to content →

En Sevilen Kışlık Yelek Modelleri

Kış sezonunda birçok farklı kışlık yelek modeli ile karşılaşabilirsiniz. Tarzınıza uygun ister spor ister klasik kışlık yelek modellerinden seçebilir ve şıklığı yakalayabilirsiniz.

deri-detayli-kislik-yelek.jpg

Deri Detaylı Kışlık Yelek:

Diğer kışlık yelek modellerine göre çok daha şık bir görünümü olan deri detaylı yelek, dize kadar olan boyu ile kadınlara farklı bir hava katmaktadır. Yaka kısmındaki ve astarında kışlık kumaş ile hem sıcak tutar hem de deri detayları özellikle iş yaşamında şıklık sağlar. Bu tarz kışlık yeleği kemer ile de kullanabilir ve düğmesiz halinde bile kolayca önü bağlayabilirsiniz. Genelde siyah renkte karşımıza çıkan bu modeli deri pantolon ya da etekler ile tamamlayabilir ya da jeanler ile kombinleyebilirsiniz.

pelus-yelek-modelleri.jpg

Fermuarlı ve Cepli Peluş Yelekler:

Sıcak bir kış için ihtiyacınız olan fermuarlı ve cepli peluş yelekler olabilir. Casual bir tarza oldukça yakışan ve genel olarak karşımıza kapüşonlu olarak çıkan bu tarz yelekler jeanler ile hoş bir kombin oluşturmaktadır. Koyu renk yeleklerin içine açık renk, açık renk yeleklerin altına ise koyu renk giyeceğiniz parçalar ile kombin yaratabilirsiniz. Bu tarz yelekler balıkçı yaka kazak veya bluzler ile çok hoş durmaktadır.

Püsküllü Süet Yelekler:

Hem sıcak tutan hem de şık bir görünüm yakalayan püsküllü süet yelekler özellikle ofis hayatında yelek giymek isteyen kadınların tercihi olabilir. Taba renklerde karşımıza daha çok çıkan bu tarz yelekler etek kısmında püsküller ile şık bir havay bürünüyor. Kısa püskül ya da kalçadan dize kadar uzun püsküller olabileceği gibi ayak ucuna kadar olan püsküllere de bu tarz modeller de rastlayabilirsiniz. Siyah renkler ile hoş kombin oluşturan bu yelekleri mutlaka gardrobunuza eklemelisiniz.

kurklu-yelek-modelleri-2018.jpg

İmitasyon Kürklü Kışlık Yelekler:

Her kadının sıcak bir kış için imitasyon kürkte yeleğe ihtiyacı vardır. Kapüşonlu, kısa ya da uzun bu tarz yelekleri her renkte vitrinlerde görebilir ve farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Özellikle spor tarza çok yakışan bu modeller jeanler ile hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Ayrıca bu modellerde hem kürk hem mont tarzı bir yelek seçebilir ve iki farklı kumaşı birarada kullanabilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir