Skip to content →

Fermuarlı Hırka Modelleri

Kış renkleri, yaz renkleri, kırmızı tonları, sarı tonları derken liste uzayıp gidiyor. İlkbahar /yaz sezonunda pudralar, nude tonlardaki pembeler veya su yeşilleri hâkimken neden sonbahar ve kış rengi olarak koyu tonlar hâkim olsun ki? Gelin bu tabuyu beraber yıkalım 2018 kış modası renklerine bir değişiklik yapalım, ne dersiniz?

fermuarli-hirka-modelleri.jpg

O kadar güzel renklerin sadece ilkbahar /yaz sezonunda kalmasına kimsenin gönlü razı gelmiyor olsa gerek ki moda tasarımcıları renkli parçalarının sunmaya başladı diyebiliriz. Özellikle kış aylarında sürekli elimizin gittiği bir parça olan fermuarlı hırkalara bu konuda bir el atılmış diyebiliriz. Yaz enerjisini kışa taşımak isteyenlere fermuarlı hırka modelleri hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz?

fermuarli-erkek-hirka-modelleri.jpg

Kombininize Fermuarlı Hırkalar İle Renk Katın

Üzerinizdeki üst giyiminizi ve alt giyiminizi aynı renk tutup üzerinize atacağınız renkli bir fermuarlı hırka ile modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Örnek bir kombin verecek olursak eğer varsayalım ki üzerinizde siyah renkli bir kazak ve alt giyiminizde de siyah renkli jean pantolon olduğunu düşünelim, üzerine atacağınız bordo renkli bir fermuarlı hırka sizin kombininizin hem sıradan olmaktan çıkarırken hem de karmaşık bir imaj sergileme ihtimalinizin önüne geçer diyebiliriz. Bu hırka rengi ister bordo ister gri ister pudra olsun tercih sizin elinizde. Dilediğiniz rengi seçerek hoş bir kombin yaratabilirsiniz. Ayrıca spor kombinlerin vazgeçilmezi olan bu fermuarlı hırkalar ile kombininizi daha da sporlaştırabilirsiniz.

fermuarli-hirka-modelleri.jpg

Kim Demiş, Spor Kombinler Tek Renk Olur Diye!

Farklı renk kombinasyonlarının moda sektörüne girişi, bu yaz sezonu ile daha belirgin hale geldi diyebiliriz. Soft sarıyla bebe mavisinin birleşiminin bu denli muhteşem olacağını kim bilebilirdi ki? Bu yüzden 2018 kış modasında farklı renk kombinasyonlarına sahip fermuarlı hırka modelleri göreceğimiz kesin. Özellikle spor kombinlerde kullanılan gri ve siyahlara biraz renk katmaktan kimseye zarar gelmez ki. Bu yüzden gardırobunuz da farklı renklerde olan fermuarlı hırkalara yer açmalısınız. Hem kombin yapımı konusunda oldukça pratik olan bu parçalar ile gününüzü kurtarabilirsiniz hem de güzel ve rahat bir imaj sergileyebilirsiniz.

Published in Ceket Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir