Skip to content →

Gösterişten Vazgeçemeyenlere Taşlı Kazak Modelleri

Yaz sezonunda severek kullandığımız parçaları artık raflara kaldırıp, başka yazları beklemenin vakti geldi sanırım. Soğuk iyiden iyiye kendini hissettirirken yaptığımız alışverişler ince mevsimlik ve yazlık alışverişlerden çok daha ısıtacak kalın, triko kumaşların ağırlıklı olduğu kışlık alışverişine kaydı diyebiliriz. Her kış sezonunda olduğu gibi bu 2018 kış modası itibariyle de kışlık kazaklardan, kışlık kazaklara kadar bir çok parça göreceğimiz kesin.

8.jpg

Hem kombinlere hareketlilik yaratan hem de soğuk kış günlerinde içinizi ışıtan kazaklardan özellikle şıklık arayışında olanların seveceği tarzdaki taşlı kazaklar hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz? Hadi, taşlı kazak modelleri ile ilgili hem konuşalım hem de bu kazaklara biraz göz atalım.

55892-1356098126-68ccbafb1edcd7fd42830f1aea77b65a.jpg

Şıklık yarışında rakiplerinize fark atın

Bir kombin ne kadar mükemmel olursa olsun, renk kombinasyonlarından tutun da kumaş kalitesine kadar her şeyin mükemmel olmasından bahsediyoruz burada. Asla özel bir detaysız tamamlanmış sayılmaz. Detaylarlar adeta kombin tamamlayıcısı niteliğinde olduğunu söyleyebiliriz. Son yıllarda özellikle sonbahar/ kış kıyafetlerinde bir ışıltı modası aldı başını gitti. Göğüs detaylı taşlı tunikler, göğüs ve kol detaylı elbiseler derken taş taşları kış modasının orta yerine oturdu diyebiliriz. Tabi ki bu modadan kazaklarda de nasibini aldı. Renk renk çeşitli taşlı kazaklar şıklık yarışında olan bayanların vazgeçilmezi haline geldi. İster iddialı bir kombinde tamamlayıcı niteliğinde taşlı bir kazak veya dümdüz sade bir kombinde bu taşlı bir kazak ile farklı bir hava yakalayabilirsiniz.

2013_koton_kazak_modelleri_2.jpg

Taşlı kazak çeşitliliği ise oldukça fazla

İsteyenin seçimine göre taşlı kazak modelleri çeşitlilik gösterebiliyor. Dilerseniz geçen kış sezonunda kazakların göğüs kısmında veya tuniklerin göğüs kısmında gördüğümüz taş modellerinin kazaklara yansımış olanlarını seçebilir, kazağın üzerine rastgele yerleştirilmiş taşlarla ışıltınızı yakalayabilirsiniz yani dilediğiniz tarzda kombinler yaratmak sizin elinizde. Örnek bir kombin ile akıllar da canlanmasını sağlamaya ne dersiniz? Siyah göğüs kısmında taş bulanan bir kazak ile midi boy bir elbise örnek kombinimiz olsun. Sadece ihtiyacınız olan kombininize uygun bir kazak edinmek, hem soğuktan korunup hem de güzel bir imaj sergileyebilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir