Skip to content →

Hem Renkli Hem Ciddi Olsun Diyenlere En Güzel Baskılı Gömlek Modelleri

Gömleğe her mevsimde her ortamda ihtiyaç duyarız. Her kıyafet ile kolaylıkla tamamlanabiliyor olması, şıklığı ve zarafeti ile ister bayan olsun ister erkek olsun herkesin vazgeçilmez tercihleridir gömlek kombinleri. Baskılı ve bayan gömlek modelleri uzun kollu ya da kısa kollu tercihleri ile eskimeyen ve talebi hiç azalmayan kıyafet seçenekleridir. Siz de bulunduğunuz ortama ve zevkinize uyan tercihleri yapabilir ve baskılı gömlek modasına ayak uydurabilirsiniz.

Resmi giyinmeniz gerekiyorsa;

Eğer bulunduğunuz ortam gereği ya da giyinme tercihiniz klasik giyimi destekliyorsa, kendinden desenli gömlekleri tercih edebilirsiniz. Kendinden desenli gömlekler içerisinde en çok tercih edilenleri çizgili gömlek kadın modelleri olarak karşımıza çıkar. Hem uzun boylu hem de zayıf göstermesinden dolayı en çok tercih edilen çizgi baskılı gömlek modelleri dikey çizgili gömlek modelleridir.

Eğer çizgili gömlek olmasın ama baskılı gömlek olsun diyenlerdenseniz, desenli gömlekler tam da size göre. Çeşit çeşit baskılı gömlekler arasından tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Genelde çiçek baskılı gömlek modelleri bayanlar arasında çoğunlukla kullanılmaktadır.

Biraz daha rahat olmak istiyorsanız;

Eğer çok resmi giyinmeniz gerekmiyorsa, biraz daha insiyatif alabilecek durumda iseniz düz renk gömlekler üzerine sadece bir kısmında baskı olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bu gömlek modelleri ile spor bir kombin yapabilir, dilerseniz de klasik bir kombin yapabilirsiniz. Bu modeller içerisinde en çok göze çarpan modeller, düz beyaz renkli gömlek üzerine farklı renkli baskı olan gömleklerdir.

Ama her daim gözler üzerinizde!

Baskılı gömlekler ile ilgili yapabileceğiniz bir diğer tercih de şifon gömlek modelleri olabilir. Şifon gömlekler, giyildiğinde herkesi kendisine hayran bırakan, şıklığı ile göz dolduran modelleri ile mağazalarda yerini almaktadır. Dilerseniz çizgili ya da baskılı gömleklerinizde tercih edebileceğiniz gibi, şifon gömleklerin aynı zamanda düz renk üzerine baskılı olanlarından da tercih edebilirsiniz.

İster kumaş, ister keten ya da ister şifon olsun, baskılı gömleklerin modası yıllarca geçmeyeceğe benziyor. Siz de her ortam için bir kurtarıcı olarak, baskılı bir gömlek dolabınızda mutlaka bulundurmalısınız.

Published in Gömlek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir