Skip to content →

Her Dönemin Olmazsa Olmazı En Güzel Kot Şort Modelleri

Özellikle de yaz sezonunun vazgeçilmezi olan kot şort dolabımızın bir köşesinde her zaman bulunmaktadır. Bunun yanında son yıllarda artık kış aylarında da tercih edilmekte olan kot şortlar, yaz dönemine damgasını vurmaktadır.

HANGİ KOT ŞORT MODELİNİ TERCİH ETMELİYİM?

Eğer elma tipi vücuda sahipseniz, yani bacaklarını bel kısmınıza göre inceyse, mini şortlar rahatlıkla tercih edilmelidir. Çünkü bu şortlar bacakları ortaya çıkarır ve üstlerin daha ince görünmesini sağlar.

Eğer basen ve kalça bölümünüz daha geniş ise, burada alt kısmı dar kesimleri tercih etmeniz yanlış olacaktır. Burada daha çok düz ve rahat inen modelleri tercih etmeniz daha hoş görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Eğer uzun ve ince vücut tipiniz varsa istediğiniz tarzda şort tipini rahatlıkla seçebilirsiniz. Ancak burada bermuda şort modellerini giymeniz sizin için daha güzel bir görünüm sağlayacaktır.

Minyon kadınlar için renk seçimi önem taşımaktadır. Burada özellikle de beyaz şortlar bacak boyunuzu daha uzun gösterecektir. Yüksek bel şortları tercih etmeniz önerilmektedir.

Eğer gövde boyunuz bacak boyunuzdan daha uzun ise, uzun şort modellerini tercih etmeniz daha güzel bir görüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

ÖZEL GÜNLER İÇİN GİYİM

Eğer özel gün elbise kadın giyim araştırmaktaysanız burada mini elbiseler tercih edebilirsiniz. Özellikle de siyah mini elbiselerle oldukça şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ancak eğer hem iddaalı hem de şık olmak istiyorum diyorsanız, burada açık renkleri tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Burada davet elbiseleri kısa giyinmeniz sizin baloda veya bir özel günde daha çekici görünmenizi sağlayacak, insanlar sizden gözlerini alamayacaktır.

Kendinize özel günler için elbiseler arıyorsanız, burada tercih edebileceğiniz mini elbisenin yanında dantel kollu giysiler tercih etmenizdir. Bu halde daha farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dantel kollu modellerde dekolteli giyimlerden de faydalanabilirsiniz.

Son yıllarda özellikle de japon style giyimler tercih edilmektedir. Nişan ve düğünlerde son zamanlarda kadınların sıklıkla tercih ettiği japon style de özel günleriniz için oldukça iddaalı bir tercih olacaktır.

Published in Kot Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir