Skip to content →

İnci Detaylarıyla Farkınızı Konuşturun

İnci detayı yaz aylarında da ince hırkalarda gömleklerde karşımıza oldukça çıktı. Fakat kışın kazaklarla ya da Jean ceketlerde daha bir şık, daha farklı göründüğü gerçeği de var.

Bu kış inci yakalı kazakları sıklıkla görebileceğiz.

inci-detayli-kazaklar.jpg

Abiyede İnci

Kumaş pantolonlarla nişan, nikah ya da bunun gibi özel günlerde makyajınızla ve saçınızla bir bütün haline geldiğinde abiye bir kombin elde edebileceğiniz gibi şık bir yemek için de ideal bir detay olacak. Şifon gömleklerde karşımıza çıkan inci detayı kazaklarda göründüğünde aslında spor gibi gelse de incinin modası hiç bir zaman geçmiyor ve kadife kumaşlarla birlikte olduğunda abiye kumaşlardan bile daha şık görünebiliyor.

incili-abiye.jpg

Çay Saatinde De İnci…

Günlük olarak kullanmak istediğiniz de ise kot pantolonlar inci kazaklarla rahatlıkla uyum gösterecektir. Sırf kollarında inci detayını bulunduran kazaklar ise net olarak abartıdan uzak fakat kollarda bulunan detayların şıklık kattığı modeller olacak. Kot gömleklerin üzerine geçirilen kazakları oldukça gördük geçen kış. Bu kış ise o şıklığın üzerine inci detayı da eklendi ve daha şık bir kombin elde edebileceğiz. Hemde ekstra bir takıya ihtiyaç duymadan!

etegi-inci-detay-kombin.jpg

İnci Detayını Bütünleştirin!

Eteklerle ya da şortlarla; inci detaylı çorapla giyilen kazak modelleri ise inciler arası bir bütün yaratacaktır.

Tek bir renk seçip sırf inciyi kazaklarınızda kullandığınız da ise gözlerin sizin üzerinizde olacağından eminiz! 

İnci tek başına bir şıklık detayı olsa da kullandığımız cüzdan, fular ya da şallarda da kullanılan inci kazaklarla bir araya geldiğinde harika bir kombin elde etmemize yardımcı oluyor. Kışın can kurtaran şifon bluzlar, siyah küçük elbiseler ya da topuklu ayakkabılar gibi bu kış bizim kurtarıcı parçamız inci detaylı kazaklar olacak. 

Hem rahatlıktan hem şıklıktan yana olan tarz sahipleri için bir kolaylık olan inci; siyah renkle asil, kırmızı da vamp, beyaz da ise sade şıklık oluyor. Aslına bakarsanız inci her renkte ayrı bir tarz duruyor. Karar veremeyip birden fazla renkte inci detaylı kazaklardan edinirseniz pişman olmayacağınızdan da eminiz..

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir