Skip to content →

Kamuflaj Desenli Mont Modelleri

Her dönem varlığını koruyan ve 2018 kışında da moda dünyasında kendine yer bulmayı başaran kamuflaj deseni, özellikle parka ve montlar üzerinde kendini gösteriyor. Hem erkek hem de kadın giyiminde oldukça iyi bir yere sahip olmuş olan kamuflaj deseni, üzerinde yer aldığı montlar ile sizi soğuktan korurken aynı zamanda modayı yakından takip eden bir birey imajı çizmenize de yardımcı oluyor. Birçok modeli ve birçok çeşidi bulunan kamuflaj mont modelleri arasından 2018 yılına damgasına vuracak olan modelleri sizin için paylaşıyoruz.

kamuflaj-mont-modelleri.jpg

Kapüşonu Yünlü Arkası Yazılı Kamuflaj Mont

Kamuflaj desenli mont bayan modelleri içinde en çok göze çarpmakta olan kapüşonu yünlü kamuflaj mont modeli, kesimi ve tarzı kış aylarında da modayı yakından takip etmenize yardımcı oluyor. Rahat bir kalıba sahip olan bu mont modeli, bel bölgesinde yer alan bağcık sayesinde üzerinize oturan bir modele de anında dönüştürülebiliyor. İç kısmının tüylü bir yapıya sahip olması, soğuk kış günlerinde sizin de içinizin ısınmasına yardımcı oluyor.

kamuflaj-mont.jpg

Bunun yanı sıra 2018 yılında sıklıkla göreceğiniz kürk modasına da bir gönderme yapan kapüşonu yünlü kamuflaj mont, sırt bölgesinde yer alan yazı baskısı ile de çok daha cool bir giyim tarzına erişmenizi sağlıyor. Kombin kolaylığı sunan ve her daim şık görünmenize yardımcı olacak olan kamuflaj desenli kapüşonlu bayan mont modeli ile günün her anı dikkat çeken bir görünüme ve sıcacık bir hisse kavuşabilirsiniz.

kamuflaj-mont-modelleri-2018.jpg

2018 kış sezonunda en çok dikkat çekecek olan ürünler arasında yer alan kamuflaj desenli mont modelleri arasında daha birçok farklı seçenek de yer alıyor. ister uzun, isterseniz de kısa modellerini kolaylıkla bulabileceğiniz kamuflaj desenli montlar, mevsim geçişlerinde de en çok kullanacağınız ürünler arasında görünüyor. Kapüşonlu, kapüşonsuz, boyfriend kesim, baskılı, zımbalı, fermuarlı ve daha birçok farklı modeli bulunan kamuflaj montlarda, kamuflaj şişme mont seçenekleri de 2018 kışında göze çarpıyor. Siz de zamanın gerisinde seçimler yapmamak için kamuflaj desenli mont modellerine yönelerek modayı üzerinizde rahatça taşıyabilirsiniz. 

Published in Ceket Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir