Skip to content →

Kapşonlu Mont Modelleri

2018 kadın mont modelleri arasında en sık karşılaşacağınız seçeneklerden biri olan kapşonlu mont modellerini ve bu modeller üzerinde kullanılan detayları sizinle paylaşıyoruz.

Kapşonu Kürklü Mont Modelleri

2018 kışında en çok karşınıza çıkacak olan mont modelleri arasında yer alan kapşonu kürklü montlar, hem uzun hem de kısa seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. Kapşon üzerinde yer alan oldukça büyük kürkler ile bezeli olan bu modeller, kışın içinizi ısıtırken modayı da yakından takip eden bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Kapşonu Yünlü Mont Modelleri

Kürk detaylarının yanı sıra 2018 kışında kapşonlarda yün detayların da oldukça fazla olduğunu görebilirsiniz. Hem içi hem de kapşonu yün detaylardan oluşan kapşonlu montlar, spor kombinleriniz için en ideal parçalar arasında yer alacaktır.

kapsonlu-kamuflaj-desenli-mont.jpeg

Kamuflaj Desenli Kapşonlu Mont Modelleri

Kapşonlu mont modelleri arasında en modern dokunuşlara sahip olan montlardan biri de kamuflaj desene sahip olan montlar olarak karşınıza çıkıyor. Kamuflaj deseninin ve kapşonun birleştiği bu mont modellerinde hem uzun hem de kısa boya sahip ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Armalı Kapşonlu Mont Modelleri

Tarzına stil karıştırmak isteyen kişilerin tercihi olacak olan armalı kapşonlu montlar, cool ve dikkat çekici bir görünüme soğuk kış günlerinde de kavuşmanızı sağlayacaktır. Hem eğlenceli hem de mesaj içerikli armalar ile kaplı olan kapşonlu montlar 2018 kışında bolca göreceğiniz seçenekler arasında.

yazi-baskili-kapsonlu-bayan-deri-mont.jpg

Yazı Baskılı Kapşonlu Mont Modelleri

Mesaj içeriği olan bir diğer mont modeli de tabi ki yazı baskılı kapşonlu mont modelleri olarak karşınıza çıkıyor. Hem ön hem de arka bölümünde ya da göğüs ila kol bölgelerinde yazı baskısına sahip olan kapşonlu montlar, rahat bir stile sahip olmak isteyenlerin tercihi olacak.

İçi Tüylü Kapşonlu Mont Modelleri

Kış için en ideal ürünlerden olan içi yünlü kapşonlu mont modelleri, her sezon olduğu gibi 2018 kış sezonunda da sıklıkla kullanılacak mont modelleri arasında yerini alıyor.

kislik-kapsonlu-mont-modelleri.jpg

Kapşonlu Kısa Mont Modelleri

Uzun boya sahip olan kapşonlu montların yanı sıra, kısa mont modelleri arasında da kapşonlu seçenekleri görmeniz mümkün. Bağcıklı, zımbalı, fermuarlı ve daha birçok farklı detaya sahip kapşonlu kısa kadın mont modelleri ile birbirinden farklı kombinler elde edebilirsiniz. 

Published in Ceket Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir