Skip to content →

Kedi Tutkunlarına En Güzel Kedili Pijama Modelleri

Kediler hayatın her köşesinde karşımıza çıkan sevimli hayvanlardır. Farklı renk ve türlerde bulunurlar. Özellikle yeni doğanları çok tatlı değiller midir?

Kediler sevimli, renkli, oyun düşkünü, insana kendini sevdiren bir hayvan olmanın dışında da birçok yerde karşınıza çıkabilir. Çünkü onlar birçok tasarımcıya ilham kaynağı olmuşlardır. Nasıl mı? Tabloları, duvarları, masa örtülerini, perde süsleri, bardak tasarımları derken hemen hemen her alana sızmaya başarmışlardır. Bunlardan biri de yatak odalarınızdaki gardıroplarınızdır. Tişört, elbise motifinde kullanılırken birden pijamaların en tatlı halini almasını sağlamıştır.

Çocuk ve Genç Kız Pijama Takımları

Çocuklar tam bir kedi tutkunudur. Onların yaş guruplarına uygun bedenlerde, bebe yaka pijamalar üretilmektedir. Bunlar genellikle standart bel olup, dar paça ve bol paça olarak üretilir. Çocukların ve genç kızların dikkatini çekmek, hayal dünyalarını geliştirmek için farklı –balerin yapan, kahraman, masum kedi- motiflerde tasarlanırlar.

Yazlık ve kışlık pijama takımı olarak 2 gruba ayrılırlar. Yaz için elbise modellerinin üzerine büyük bir kedi kafası yerleştirilip, bel kısmına yakın yere pati motifleri konulabilir. Şort-tişört modellerinde ise şortlarda kedi baskısı bulunan modeller bulmak oldukça kolaydır. Kış için ise tulum şeklinde, tüylü tam bir kedi şeklinde pijama modelleri yapılmaktadır. Bunlar da pamuk oranı yüksek kumaşlardan üretilir, sıcak ve rahat bir uyku geçirmenizi amaçlar.

Bayan Pijama Takımları

Bayan pijama takımlarında kullanılan kedi motifleri içinizdeki çocuğa seslenir. Sizi eskisi gibi rahat, çocuk kadar özgür hissetmenizi amaçlar. Penye, saten vb. kumaşlardan üretilirler. Böylece vücudunuz rahat bir nefes alırken rahat bir uyku almanızı sağlar. Tişört-şort şeklinde pijama takımlarını bulabileceğiniz gibi bayan üçlü pijama takımı şeklinde de bulmanız mümkündür. Bu üçlü setler genellikle kedi motifli ip askılı bir badi, şort ve penye bir hırkadan oluşabildiği gibi sade bir tişört, şort ve farklı renkler üzerine yerleştirilmiş büyük bir kedi motifi içeren bir hırkadan da oluşabilir.

Pijama Takımı Fiyatları

Pijamaların fiyatlarını belirleyen en büyük etken kumaşı, tasarımı, tasarımda kullanılan materyalin tipi ve kaç parçadan oluştukları ile ilgilidir. Büyük markalar şık tasarımlara şık fiyatlar biçse bile piyasa da şık tasarım içeren ucuz pijama takımları da mevcuttur.

 

Published in Pijama Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir