Skip to content →

Kim Demiş Yazın Siyah Giyilmez Diye?

Akıllara kazınmış bir gerçek var, her mevsimin rengi ayrıdır derler. Hatta bunların üzerine türküler ve ağıtlar da yakılmış geçmiş dönemlerde ama uzay çağında yaşıyoruz ve dünya değişiyor.

En sevilen ve en çok satılan siyah elbise modelleri için tıklayın

Son on yıldır moda dergilerini defileleri moda sitelerini süsleyen tasarımlara baktığımızda hiç te öyle olmadığını görüyoruz.

en-guzel-siyah-elbiseler.jpg

Kışın beyaz giyebildiğimiz gibi yaz aylarında da çok rahat siyah kombinler yapıyoruz ve çok şık yazlık siyah tasarım elbiseler ve bluzlar pantolonlar bulabiliyoruz zevkle de giyiyoruz, kim demiş siyah güneşi çeker yazın giyilmez diye!

deppo-avantaj-siyah-elbise

Siyah giymek kolay kombin yapılabilmesi dışında kişisel tarz oluşturmada da önemli bir kriter hem spor hem klasik giyimde siyahı tercih eden kadınlar ve erkekler mevsim geçişlerin tercihlerini etkilemesine izin vermiyor.

Işığı en çok çeken renk siyah ve tonları olarak belirlense de kumaş cinsi ve kalitesi de önem arz etmekte eğer keten ve pamuklu dokumaları tercih ediyorsanız yaz aylarında siyah giymenizde hiçbir sakınca yoktur.

deppo avantaj siyah elbise

2017 yaz modasına baktığımızda düz siyah şifon dan tasarlanmış çok şık elbiseler ve bol uzun pantolonlar görüyoruz zevkle de kullanıyoruz renkten çok kumaşın kalitesi önemli mevsimsel olarak…

Güneşi çekmeyen renkler beyaz ve bej olarak anılsa da yaz aylarında klimatik ortamlarda ofis ve işyerlerinde günü geçirdiğimizden önemini yitirmiş bir bilgi olarak görülüyor tüm gününü serin bir işyerinde geçirip akşamüzeri dışarı çıktığınızda giydiğiniz rengin bir önemi kalmıyor

Bu sebeple eğer siyah sever biriyseniz mevsim geçişlerine takılmadan yaz kış siyah elbise tercihlerinizi değiştirmemelisiniz. Ya da yaz kıyafetleriniz için siyahtan vazgeçmeden siyah ağarlıklı siyah ve bej siyah ve beyaz kombinler yapmalısınız hem siyah ın yaza bakışını değiştirir hem de göze batmadan siyahı yumuşatırsınız.

Bu sezon gözde olan ince empirmeler ve şifon elbiselerde siyahı çekinmeden kullananbilir hem tiril tiril hemde siyah giyinebilirsiniz.

Sözün özü siyahı seven mevsim gözetmeksizin renginden vaz geçmez.

Published in Etek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir