Skip to content →

Kimseye Benzemek İstemeyenler İçin Tişört Modelleri

Geçmişte ve günümüzde oldukça popüler olan bir giysidir tişörtler. Hem kadın hem erkek ayırt etmeksizin pek bir çeşidi vardır. İster spor bir görünüm elde temek için ister şık bir görünüm için tercih edilebilirler. Birçok tişört çeşidi piyasada mevcuttur bunun en büyük nedeni de büyük bir ihtimalle kullanışlı olmalarından kaynaklı olabilir.

Her yaştan, her türden insana uygun bir tişört bulmak mümkündür. Her sezon her giyside olduğu gibi tişört piyasasında da değişiklikler ve yenilikler alıcıları beklemektedir. Son yılların trendi olan kendin yap tişörtleri bu yıl oldukça popülerdi mesela. Bu tişörtler aslında herhangi alelade mağazada satılan düz renklere sahip tişörtlerdir.

Bu tişörtleri özel yapan kişinin aldığı düz tişörtü kendi zevkine uygun olarak şekillendirmesidir. Şekillendirmeden kast ettiğimiz şey ise kişinin tişört üzerinde istediği yerlere kesik atıp veya belirli kumaş boyaları ile boyaması hatta ve hatta ütü ile yapıştırılabilen süsler eklemesi demektir. Bu tişörtlerin en güzel yanı tamamı ile size ait bir tasarım olmasının yanı sıra maaliyetlerinin de diğer tişörtlere göre daha ucuz olmasıdır.

Tişörtte de Nakış Modası

Nakış eski dönemlerde oldukça popüler olan bir akımken günümüzde henüz bu yıl piyasaya sunulmuştur ve pek te bir tutulmuştur. Günümüzde nasıl farklı alanlarda da eskiye bir hasret duyuyorsak sanırım bu durumu kıyafetlerde de yaşıyoruz yoksa bu modanın geri gelmesinin başka bir açıklaması olduğunu düşünmüyorum. Nakış desenli tişötler bu sezon pek bir trenddi. 10 kişiden 8’inde görebileceğiniz kadar çok sevildi diyebiliriz. Bu tişörler yine düz günlük tişötlerin üzerine işlenen minik nakış motifleri ile farklı bir havaya sokulmuştur. Bu tişörleri genellikle boyfriend jean ile tamamlamak tercih edilir ama ister kanvas, ister ispanyol paça ister farklı yapıda bir pantolonla da kombinleyebilirsiniz. Giyinmenin herhangi bir kuralı yoktur tamamı ile kişinin tercihine ve zevklerine bağlı olan bir durumdur. Siz size yakışanı bilin, vücudunuzu ve yapınızı tanıyın bu sayede herkesten daha çok bizzat kendiniz ne yapmanız gerektiğini bilebilirsiniz

Published in T-Shirt Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir