Skip to content →

Kış İçin Boyfriend Jean Modelleri

Kombinin olmazsa olmaz parçalarından biri kesinlikle pantolonlar. Çeşit çeşit renkte ve desenle olan pantolonlar ile kombin yapmak oldukça kolay, hele ki etek ve elbise giyemem diyeneler için bu parçalar adeta bir vazgeçilmez. Özellikle son iki yıl moda sektörünün ortasına oturmuş olan boyfriend jean modelleri ile harika kombinler oluşturulabiliyor.

Boyfriend-Jeans-kombinleri.jpg

Bu kadar çok tutulduğu için olsa gerek kış sezonda da birçok pantolon çeşitleri alışveriş raflarında yerini alıyor 2018 kış modası kendini iyiden iyiye belli etmeye başlamışken raflarda yerini alan, kombin yaparken eli sıklıkla pantolona gidenlerin gönüllerini fetih eden bir parça var. O da kış için boyfriend jean modelleri.

Bu kombin parçası ile gayet güzel kombinler ortaya çıkıyor. Dilerseniz, kışlık boyfriend jean modelleri hakkında biraz konuşalım.

kis-icin-boyfriend-jeans.jpg

Cool görünümün anahtarı: Boyfriend jean

Geçen sene sonbahar, ilkbahar ve özellikle de yaz mevsiminde sıklıkla gördüğümüz bir parça boyfriend jean modelleri. Kullanımında ki rahatlığından çok boyfriend Jeanlarda bir kavram daha beligin olarak çıkıyor. Bu kavram ise coolluk. Sadece bir boyfriend Jean ve beyaz basic bir t short ile bile cool kombinler ortaya çıkabiliyor. Kış için de kullanılabilecek olan bu boyfriend Jean modellerine rağbet olacağı kesin diyebiliriz. Örnek boyfriend jean ile bir kombin yaratmaya ne dersiniz? Hem rahat hem de dikkat çekici bir imaj sergilemeniz bu kombin ile mümkün. Nasıl mı? Üzerinize giymiş olduğunuz siyah renkli yarım boğazlı bir kazak ve altına mavi renkli boyfriend jean giydiğinizi varsayalım ancak burada kalın bir kemer takarsanız eğer daha güzel bir görünüm elde etmiş olursunuz. Sonra üzerinize camel renkli kruvaze yakalı bir trençkot ve ayakkabı olarak isterseniz cat tarzında bir bot veya spor tarz bir bot tercih edebilirsiniz. Bu kombin ile gayet cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

boyfriend-jean-2018.jpg

Kış mevsiminde de boyfriend jeanın tartışmasız coolluğu

Sadece bir jean türünün böyle bir etki yaratması gerçekten inanılmaz. Ama boyfriend jean ile yapılmış kombinlerdeki coollukta tartışmasız en güzeli. Sizde bu coolluğu sadece bir boyfriend ile yakalayabilirsiniz.

Published in Kot Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir