Skip to content →

Kış İçin En Güzel Kareli Gömlek Modelleri

Kış mevsimine girilen bu günlerde dolaplardaki yazlık kıyafetlerin yerini kışlık modeller almaya başlıyor. Yaz ya da kış fark etmeden kullanılan gömlekler ise her mevsime uygun modelleriyle bayanlar için vazgeçilmez olacağını 2018 kışında da vurguluyor. 2018 kış gömlek modası bizlere kareli gömleklerin bu kış da moda olduğunu gösteriyor. Çift cepli, tek cepli, nakışlı, yetim kol ve daha bir çok çeşidi ile ekose gömlekler bu kış da vazgeçilmeziniz olmaya geliyor!

ekose-gomlek-modelleri.jpg

Ekose Gömleksiz Dolap Kalmasın!

Kadın kış gömlek modası ekose modellere kattığı yeniliklerle kadınlar tarafından ilgi göreceğe benziyor. Her yaş grubuna hitap edebilecek spor ya da klasik modelleriyle ve her bütçeye uygun fiyatlarıyla dolabınızda ekose gömleklere siz de yer açabilirsiniz.

ekose-gomlek-kombinleri.jpg

Ekose Gömlek Çeşitleri

– Çift Cepli Ekose Gömlek

2018 kışının ekose gömlek modellerinde çift cepli kapaklı, kısa gömlekler göreceksiniz. Size sunulan birbirinden farklı renk seçeneği ile pantolon ve ayakkabılarınızla da istediğiniz gibi kombin yapabilirsiniz. Yetim kol kısa modelle de şıklık yaratabilirsiniz.

– Tek Cepli Ekose Gömlek

2018 yılının kareli gömlek modasında tek cepli gömlek çeşidi de mevcut. Tek cep ekose desenli spor ve klasik gömlekler tarzınızı yansıtma da size eşlik edecek. Tek cepli ekose oduncu gömlekler kullanacağınız ayakkabı ve çantaya göre hem spor hem de klasik görünmenizi sağlayabilir. Ayrıca hem pantolon hem de eteklerinizle kullanabilirsiniz. İster iş yerinizde ister arkadaşlarınızla buluşurken yapacağınız her kombine uyum sağlayacak modeller bu kışın ekose gömlek modasında vitrinlerdeki yerini alıyor.

nakisli-ekose-gomlek-modelleri-2017-2018.jpg

– Nakışlı Ekose Gömlek

2017 yazının nakış modası 2018 kışının gömlek modasında da devam ediyor. Ekose gömlek üzerindeki nakışlar sizi hem sade hem şık göstermeye yetecek. Nakışlı ekose gömleklerinizi adete bir aksesuar olarak kullanmanıza sebep verecek. Kuş nakış işlemeli ya da çiçek motifi işlemeli ekose gömleğiniz dolabınızda şıklık yaratacak ve gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak. Şıklıkla beraber rahatlığı da yaşayabileceğiniz nakışlı ekose gömlek modelleriyle kendi imajınızı yaratabilir ve tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Published in Gömlek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir