Skip to content →

Kış Şıklığınızı Tamamlayacak Nakışlı Çanta Modelleri

Yaz sezonunda severek kullandığımız aksesuarları artık raflara kaldırıp, başka yazları beklemenin vakti geldi sanırım. Soğuk iyiden iyiye kendini hissettirirken yaptığımız alışverişler ince mevsimlik ve yazlık alışverişlerden çok daha ısıtacak kalın, triko kumaşların ağırlıklı olduğu kışlık alışverişine kaydı diyebiliriz. Her kış sezonunda olduğu gibi bu 2018 kış modası itibariyle de kışlık berelerden, nakışlı çantalara kadar bir çok parça göreceğimiz kesin.

nakisli-canta-modelleri.jpg

Hem kombinlere hareketlilik yaratan hem de kombininizi tamalayacak özellikle şıklık arayışında olanların seveceği tarzdaki nakışlı çanta hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz? Hadi, nakışlı çanta modelleri ile ilgili hem konuşalım hem de bu aksesuara biraz göz atalım.

nakisli-canta-modasi-2017-2018.jpg

Şıklığınızın altını bu çantalarla çizin

Bir kombin ne kadar mükemmel olursa olsun, renk kombinasyonlarından tutun da kumaş kalitesine kadar her şeyin mükemmel olmasından bahsediyoruz burada. Asla bir aksesuarsız tamamlanmış sayılmaz. Aksesuarlar adeta kombin tamamlayıcısı niteliğinde olduğunu söyleyebiliriz. Son yıllarda özellikle sonbahar/ kış kıyafetlerinde bir nakış modası aldı başını gitti. Göğüs detaylı nakışlı tunikler, göğüs ve kol detayı nakışlı elbiseler derken nakış kış modasının orta yerine oturdu diyebiliriz. Tabi ki bu modadan çantalar da nasibini aldı. Renk renk çeşitli nakışlı çantalar şıklık yarışında olan bayanların vazgeçilmezi haline geldi. İster iddialı bir kombinde tamamlayıcı niteliğinde nakışlı çanta veya dümdüz sade bir kombinde ise nakış detaylı bir çanta ile farklı bir hava yakalayabilirsiniz.

nakisli-cantalar.jpg

Çantalarda nakış modasını yakalayın

İsteyenin seçimine göre nakışlı çanta modelleri çeşitlilik gösterebiliyor. İster portföy çanta, çapraz çanta, el çantası modelleri derken nakışlı çanta modelleri listesi uzayıp gidiyor. İsterseniz dümdüz bir kombin bile yapsanız elinize alacağınız nakışlı bir çanta ile kombininiz patlatabilirsiniz. Örnek bir kombin yapacak olursak eğer, üzerinde siyah bir kazak olduğunu ve altına da siyah bir skinny Jean giydiğinizi ve siyah hafif traktör topuk bir bot giydiğinizi varsayalım. Elinize alacağınız nakışlı bir portföy çanta ile hem kombininize renk katmış hem de klas bir imaj sergilemiş olursunuz. Sadece ihtiyacınız olan kombininize uygun nakışlı çanta edinmek,

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir