Skip to content →

Kışın Kurtarıcısı Kapşonlu Yelek Modelleri

Sonbahar/ kış sezonu artık açıldı. Soğuyan havadan ve alışveriş reyonlarında bulunan yazlık elbiselerin, tuniklerin ve bluzlerin yerlerinden feragat etmesinden de anlıyoruz bunu. Bu yüzden 2018 Sonbahar/ kış modası artık açıldı diyebiliriz.

kapsonlu-yelek-modelleri.jpg

Yaz mevsiminin o sıcak havasından sonra sonbahara alışmak bile zor olacak, her sene olduğu gibi. O güneşli havalarda yapılan alışverişler, uzun uzun sporlar ve yürüyüşleri soğuk havada devam ettirmek de biraz zor olabilir, evet. Ama özellikle sonbaharın kurtarıcısı kapşonlu yelek modelleri işimizi biraz daha kolaylaştırıyor diyebiliriz. Peki adeta bir kurtarıcı kombin parçası olan bu parçamız hakkında biraz daha konuşmaya ne dersiniz? Hadi sonbahar kurtarıcısı kapüşonlu yelek modelleri hakkında biraz konuşalım.

kapsonlu-yelek-modelleri-2017.jpg

Günlük Kombinlerinizin Aranan Parçası Reyonlarda Yeri Aldı

Günlük kombin yapmak biraz zor olabiliyor kış mevsiminde. Öncelik kesinlikle üşümemek de olsa bayanların ikinci önceliği güzel bir imaj sergilemek olmuştur hep. Gerçi bu öncelik sıralaması bazen değişiklik gösterebiliyor. İsterseniz aklınızda canlanması için kapüşonlu yelek modeli ile bir kombin oluşturalım. Ne dersiniz? Öncelikli olarak üzerinize girdiğiniz göğüs detayı nakışlı olan bir kazağınızın olduğunu ve mavi renkli skinny Jean pantolonunuzun olduğunu düşünelim. Normalde gayet güzel bir kombin olurken bunu giyeceğiniz hafif salaş kapşonlu bir yelek ile daha da güzel hale getirebilirsiniz. Veya kazağınızı düz bir renk seçerek hiçbir detayı olmamasına dikkat ederek nakışlı kapüşonlu yelek de tercih edebilirsiniz.

kapsonlu-bayan-yelek-modeli-2017-2018.jpg

Spor Kombinlerin De Vazgeçilmezi: Kapşonlu Yelek

Son yıllarda yelekler genellikle spor kombinler de kullanılan bir parça olup çıktı aslında. Bu yüzden yeleklerin dokusu, yapısı ve deseni daha çok spora kayan bir tarzda. Ancak son iki sezondur hakim olan işlemeli ve desenli modası ve bu sene hemen hemen kesimden insanın severek kullandığı nakış modası ile birlikte spor kombinler de de nakış görür olduk diyebiliriz. Evet, yelek spor bir kombine çok yakışıyor ve günlük hayatta kullanım açısından oldukça oldukça rahat bir kullanım sağlıyor, bu yüzden kapüşonlu yelek modellerine bir rağbetin olduğunu söyleyebiliriz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir