Skip to content →

Kışın Vazgeçilmez Aksesuarları: Pofuduk Kulaklıklar

Yaz sezonunda severek kullandığımız aksesuarları artık raflara kaldırıp, başka yazları beklemenin vakti geldi sanırım. Soğuk iyiden iyiye kendini hissettirirken yaptığımız alışverişler ince mevsimlik ve yazlık alışverişlerden çok daha ısıtacak kalın, triko kumaşların ağırlıklı olduğu kışlık alışverişine kaydı diyebiliriz. Her kış sezonunda olduğu gibi bu 2018 kış modası itibariyle de kışlık kabanlardan, kışlık atkılara kadar bir çok parça göreceğimiz kesin.

Aksesuar bazında ise birçok yeni model her gün raflarda yerini almakta. Bu aksesuarlardan biri ise kulaklıklar. Evet, kulaklıklar! Malum 7’den 70’e her kesimin, her cinsiyet grubunun kış aylarında kullandığı berelerin şapkaların bir yardımcısı olduğunu söyleyebiliriz. Hem bu şirin aksesuar hem ısınmanıza yardımcı olurken hem de hoş bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur. Dilerseniz kışın vazgeçilmez aksesuarları, pofuduk kulaklıklar hakkında konuşmaya ne dersiniz?

pofuduk-kulaklik-modelleri.png

Kulaklarınız Hem Isınsın Hem de Görünümünüzü Gençleştirin

Özellikle kulaklık denildiğinde akıllarda canlananın Güney Kore görüntüsü sizde de oluyor mu? Hafif genç kız görünüşünü kulaklıklar ile ortaya çıkarabilirsiniz. Son 3 yıl da sadece Güney Kore’ye özgü bir görünüş olmaktan çıktı diyebiliriz. Sokağa çıktığınızda bayanların ve genç kızların tercih ettiği pofuduk kulaklık modelleri yanı sıra erkeklerin de kulaklık tercihlerinin olduğunu ve sıklıkla klasik bir kulaklık tercih ettiklerini söylememiz gerekiyor.

pofuduk-kulakliklar.jpg

Renklerin Gücü Kulaklık Modellerinde de Boy Gösteriyor

Diğer modellerin aksine kulaklık modellerinde çeşitlilik özellikle kulaklık şeklinin yapısından kaynaklı olarak kısıtlı olduğu düşünülebilir. Eskiden olsa bu doğru olabilirdi ancak kulaklıklar her geçen yıl daha da yaygınlaştığı için her yıl çeşitliliğin arttığını söyleyebiliriz. Örnek modellerden bahsedecek olursak eğer, kulaklık kısımları kadife olan kulaklıklar, kulaklık kısımları tüylü olan kulaklıklar, kulaklık kısımları desenli olan kulaklıklar şeklinde ki listemiz uzayıp gidiyor diyebiliriz. Ayrıca renk skalasında çeşitlilik ile güzel kombinlere davetiye çıkarıyor da diyebiliriz.

pofuduk-kulaklik-modelleri-2017.jpg

Sporseverlerin çok seveceği bu kulaklıklar sayesinde soğukta uzun bir koşu yapmak isteyenler hem spor görünümlerine farklı bir hava katıp hem de soğuk havada kulaklarının zarar görmesini engellemiş ve gönül rahatlığı ile sporlarına yaz mevsimi ve kış mevsimi farkı gözetmeksizin devam edebilirler.

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir