Skip to content →

Kışın Vazgeçilmezi Deri Mont Modelleri

Havaların biraz soğumasıyla artık kot ceketler, tiril tiril kumaş ceketler yerini deri montlara bırakamaya başladı. Hatta o sonbahar akşamları denildiğinde akıllara gelen dökülen yaprakları hemen yanında duran trençkotlu veya deri montlu bir adam bile gözümüzde canlanır oldu desek abartmış olmayız. 2018 kış modası yeniden şekillenmeye başlarken ve alışveriş raflarında artık ince yazlık parçaların yerini hafif kalın trikolar ve kazakların aldığını görüyoruz.

2017-deri-mont-modelleri.jpg

Aynı zaman da deri mont mevsimi de açılmış oldu diyebiliriz. Peki her kesimden insanın tercih ettiği akıllarınızda canlanan soruyu yanıtlamaya ne dersiniz? 2018 kış modasında ne tür deri mont modelleri karşımıza çıkacak bunlar hakkında biraz konuşalım mı?

Vücudunuzu saran ve fit gösteren bu deri montlara şans vermelisiniz

Moda tasarımcıların sürekli dillerinden düşürmedikleri vintage yani eski zaman esintisinin deri mont modellerine de bir uğradığını belirtmeden olmaz. Tabi ki biraz daha modernlermiş hali ile. Kolları püsküllü deri mont modelleri sevilen deri mont modelleri arasında.

deri-mont-modelleri-2017-2018.jpg

Bu model çeşitlilik gösteriyor olsa da eski zamandan farklılık gösterdiğini söyleyebiliriz. Vintage parçalarda gördüğümüz insanın üzerine tam oturmayan parçalara nazaran bu modelde daha çok vücuda tam oturmasının sevildiğini söyleyebiliriz. Bu kolları püsküllü deri mont modelinin ise çok yakıştığı bir kombin var desek? Bu sezonun modası olan Jean to Jean ile tabi. Üzerinize giydiğiniz Jean gömlek ile yine giymiş olduğunuz Jean pantolonun aynı olmasına dikkat etmek koşulu ile gayet günlük ve rahat bir kombin elde edebilirsiniz ayrıca üzerine attığınız bir atkı ile de hem sıcacık hissederken hem de kombininize renklilik de katabilirsiniz.

bayan-deri-ceket-modelleri-ve-fiyatlari-2018.jpg

Deri montlarda çeşitlilik oldukça fazla

Deri mont modelleri konusunda özellikle mevsim geçişlerindeki kurtarıcılığı sebebiyle olsa gerek oldukça çeşitli model içeriğine sahip diyebiliriz. Hakim yaka deri monttan sonra akıllara ilk gelen yandan fermuar detaylı bir deri mont, klasik giyinmeyi sevenler için klasik kesim bir deri mont modeli veya her zaman spordan yanayım diyenler için de spor kesim tarzındaki kapüşonlu deri mont modelini tercih edebilirisiniz.

Published in Ceket Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir