Skip to content →

Kışlık Bomber Ceket Modelleri

Havaların biraz soğumasıyla artık kot ceketler, tiril tiril kumaş ceketler yerini trençkotlara bırakmaya başladı. Hatta o sonbahar akşamları denildiğinde akıllara gelen dökülen yaprakları hemen yanında duran trençkotlu bir adam bile gözümüzde canlanır oldu desek abartmış olmayız. 2018 kış modası yeniden şekillenmeye başlarken ve alışveriş raflarında artık ince yazlık parçaların yerini hafif kalın trikolar ve kazakların aldığını görüyoruz.

bomber-ceket-kombinleri.jpg

Aynı zamanda bomber ceket mevsimi de açılmış oldu diyebiliriz. Peki her kesimden insanın tercih ettiği akıllarınızda canlanan soruları yanıtlamaya ne dersiniz? 2018 kış modasında ne tür kışlık bomber ceket modelleri göreceğiz bunlar hakkında biraz konuşalım mı?

kadin-bomber-ceket-modelleri-ve-kombinler-2017.jpg

Eski Zamanın Modern Hali En Çok Tutulan Model Oldu

Son iki yıldır oldukça sık gördüğümüz bir ceket türü bomber ceket modelleri. Özellikle spor kombine çok yakışan bir dış giyim türü diyebiliriz kışlık bomber ceket modellerine. Deri pantolandan kalem eteğe kadar her kombinin tamamlayıcısı olabilme özelliği sayesinde kışlık bomber ceketlere rağbetin olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden kombin yapımı oldukça kolay olmakla birlikte kombine kolay uyum sağladığının da tekrar belirtelim. Bu yüzden bir örnek kombin yapmaya ne dersiniz? Hem de bu sezonun modası olan Jean to Jean ile . Üzerinize giydiğiniz Jean gömlek ile yine giymiş olduğunuz Jean pantolonun aynı olmasına dikkat etmek koşulu ile gayet günlük ve rahat bir kombin elde edebilirsiniz üzerinize alacağınız bomber ceket ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca üzerine attığınız ekose desenli bir atkı ile de hem sıcacık hissederken hem de kombininize renklilik de katmış olursunuz.

trend-bomber-ceket-modelleri-ve-kombinler-2018.jpg

Renk Renk Bomber Ceket Modellerini Çok Seveceksiniz

Kışlık bomber modelleri konusunda özellikle mevsim geçişlerindeki kurtarıcılığı sebebiyle olsa gerek oldukça çeşitli renkliliğe sahip diyebiliriz. Sonbahar renklerini oldukça güzel bir şekilde taşıyan bu kombinin ayrıca overcrop sweatlar ile de çok yakıştığını unutmayın. Örnek bir kombin yapmaya ne dersiniz? Üzerinize giydiğiniz overcrop sweat ve siyah renkli dar bir pantolon giydiğinizi varsayalım üzerine alacağınız siyah renkli kışlık bomber ceketli güzel bir imaj yakalayabilirsiniz.

Published in Ceket Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir