Skip to content →

Kışlık Bot Modelleri

Havaların soğumasıyla birlikte dolabımızdaki ürünler değişim göstermeye başlıyor. Kış mevsiminin gelmesiyle kıyafet arayışlarımız da kalınlaşıyor. Kombinlerin en belirgin tamamlayıcısı olan ayakkabı seçimi de gündemimizde önemli bir yer kazanıyor. Kışın en çok ihtiyaç duyulanı bot vitrinlerde boy göstermeye başlıyor.

Vazgeçilmez Parçalar

Elbette kışın vazgeçilmez parçalarından biri botlardır. Bazen bir kombinin en önemli parçası bazen soğuk havaların kurtarıcısı olan botlar hepimiz için büyük önem taşıyor. Özellikle kadınların ayakkabı tutkusu kış sezonunda da devam ediyor. Stil göstergelerinden biri olan bot seçiminde dikkat etmemiz gereken birçok unsur bulunuyor.

Bayan-Topuklu-Bot-Modeli.jpg

Göz Kamaştıran Renkler

2018 kış trendi birçok rengi içerisinde barındırıyor. Topuklu bot soğuk havaların en şık detayı olarak her sezon yerini alıyor. Sur markasının aksesuar detaylı bot modelleri oldukça kullanışlı ve şık görüntü sağlıyor. Aynı şekilde çok sayıda renk seçeneği zevke göre tercihi kolaylaştırıyor. Yel markası da aynı şekilde renk seçenekleri ve güzel tasarımlarıyla ayaklarda göz dolduracak ve rahatlık sağlayacak nitelikte.

Sade Şıklık Arayanlar

Daha düz ve sade model tercihleri de her kış mutlaka arayışlar içinde bulunuyor. Rahat kıyafet tercihinin olmazsa olmazı daha kısa ve sade botlar. Yel markasının kısa topukluları bu arayışlar için hoş seçenekler arasında bulunuyor. Aynı şekilde Erb markasının troklu botları sadelik ve pırıltı içeriklerini sergilemekte. Düz modelleri sade şıklık için tercih edilebilir. Luk markasının topuklu süet desenli sade bot modelleri güzel tercihler arasında yer alıyor.

Kis-Sezonunun-Trendi-Bilekte-Bot-Modelleri.jpg

Baskılı ve Modern Detaylar

Ess markasının topuklu bot modelleri bu sezon şık görünmek isteyen kadınlar için ideal özellikler taşıyor. Bordo, haki yeşil, lacivert, füme ve daha birçok renk seçeneği barındıran modeller kombinlerde şık duruşu ile göz dolduracak nitelikte. Ayrıca nubuk dokunuş ve yılan baskılı topuk detayı ve kemerli model seçenekleri daha modern bir görüntüyü ortaya çıkarıyor. Sade topuklu modeller tercih edenler içinde birçok seçenek mevcut. Tua markasının taş detaylı botları da hoş ve rahat seçenekler arasında yer ediniyor.

Olmazsa Olmaz Postal Modeller

Postal modeller her kış dolabımızda yerini alan tarz bir görüntü sağlayan tercihlerden. Yıl markasının postal modelleri bu seçimi yapanlar için ideal. Ist markasının bağcıklı botları ve metal detaylıları bu arayıştaki kadınlar için bir başka seçenek. Farklı renkli seçenekleri de tercih seçeneğimizi iyileştiriyor.

postal-modelleri.jpg

Yandan Püskül Detaylar Ön Planda

Püsküller modanın ilgi çekici parçaları arasında her zaman bulunuyor. Bot tercihinde püskül detayı arayanlar için Gkn markasının yandan püsküllü modelleri güzel seçenekler sunuyor.

Published in Ayakkabı Terlik Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir