Skip to content →

Kışlık Deri Etek Modelleri

Alışveriş, giyim, kuşam kadınlar için oldukça önemlidir. Gardroplarında gündelik, sade, rahat, cesur, iddialı, klasik, vintage gibi farklı tarzlara sahip birçok ürün mevcuttur. Kişinin zevklerini ön plana çıkaran birbirinden farklı aksesuarlar bulunur. Fakat her kadının dolabında kurtarıcı birkaç parçası mutlaka bulunur. Yine neredeyse her dönem trend olan deri etekle de karşılaşmak mümkündür.

deri_etekler.jpg

Kışlık Deri Etek

Kış hazır geliyorken, etekten vazgeçemeyenler kışlık etek modellerine bakmaya başladı. Bunun başını da kışlık deri etek modelleri çekiyor. Kısa, midi, uzun gibi farklı ölçülerde ve pilili, dar kalıp, şort-etek olmak üzere farklı modeller de seçenekler bulunuyor. Renkli çoraplarında trend olduğu dönemde, kışlık deri etekle olan ilgi de artıyor. Rengarenk kışlık çoraplarla veya uzun çizmelerle, deri ceketlerle gayet zevk sahibi görüntüsü elde edilmiş olunuyor.

lderi-etek-kombini.jpg

Kullanım Kolaylığı

Deri etekler genellikle kumaş itibari ile kışın kullanılmaya daha uygun olduğu görünüyor. Kışlık deri etekler için birçok renk seçeneği vardır. Kırmızılar, morlar, kahverengiler, lacivertler, yeşiller gibi renkler deri eteğin kullanımı açısından kolaylık sağlıyor. Bol kesim kazaklar altında çok rahat bir şekilde de kullanılan kışlık deri eteklerin kullanım alanı oldukça geniştir. Neredeyse, her model üst giyimin altında farklı bir hoş hava yakalanmasına sebep oluyor. Kışlık deri etekler, cesurluğun, özgüvenin ve asilliğin bir simgesi olarak görülüyor. Parçayı ne kadar iyi kullanırsanız, görüntü o kadar dikkat çekici olacaktır.Nakışlı üst giyimlerle de, daha vintage hava yakalanabilir. Her tarza hitap eden bu kışlık deri etek parçası şıklığı ile zor anlarında kurtarıcı olacaktır.

sonbahr-kis-deri-etek-kombinleri-2017.jpg

Vücut şekline göre farklı kalıpları olan kışlık deri etekleri, farklı vücut şekillerine sahip kişiler de kullanabilir. Kombinlenmesi çokta zor olmayan deri etekler, aslında bir o kadar da ciddiyet isteyen parçalardır. Giyildiği zaman bir dikkat çekiciliği olduğu için tarza ve ruh haline göre seçilmelidir. Kış modası, deri eteklere olduça büyük yer verirken, herkesin bir deri etek satın alması doğru bir karar olacaktır. Birbirinden renkli ve farklı modelleri ile bu kış, deri eteklere oldukça fazla rastalayacağız. 

Published in Etek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir