Skip to content →

Kışlık Ekose Elbise Modelleri

Yaz sezonunda severek kullandığımız elbiseleri, tunikleri, bluzleri artık raflara kaldırıp, başka yazları beklemenin vakti geldi sanırım. Soğuk iyiden iyiye kendini hissettirirken yaptığımız alışverişler ince mevsimlik ve yazlık alışverişlerden çok daha ısıtacak kalın, triko kumaşların ağırlıklı olduğu kışlık alışverişine kaydı diyebiliriz. Her kış sezonunda olduğu gibi bu 2018 kış modası itibariyle de kışlık kabanlardan, kışlık elbiselere hatta eldivenlere kadar bir çok parça göreceğimiz kesin.

kislik-ekose-elbise.jpg

Çoğu zaman kombin yapmakla uğraşmak istemediğimiz zaman tercih ettiğimiz elbiseler yaz mevsimindeki o tiril tirillikten çıkıp kış mevsiminde kışlık yün elbise haline büründüğünü söyleyebiliriz. Ayrıca soğuk kış günlerinin hakim olduğu zamanlarda sıklıkla kullanılan desenler ile birlikte. Bu desenler hangileri mi? Tabi ki kaz ayaklarından ve ekoselerden bahsediyoruz. Dilerseniz soğuk kış günlerinde ki bu günün kurtarıcı parçası olan kışlık ekose elbise modelleri ile ilgi biraz konuşalım.

2018-Ekose-Elbise-Modasi.jpg

Renklerin güzelliği ekose elbiselerde daha bir başka

Yaz sezonu boyunca genellikle gömlek türü kıyafetlerde gördüğümüz ekose modasının bu kış mevsiminde kışlık elbiselerde göreceğimiz artık kesin. Zira soğuğun kendini iyiden iyiye hissettirmesiyle alışveriş reyonlarından ekoseli elbiseler, ekoseli gömlekler görür olduk. Soğuk kış günlerinde sıcacık yataktan kalkıp işe veya okula giden bayanlar için kışlık ekose elbiseler adeta kurtarıcı niteliğinde. Hem rahatlığı hem sıcacık tutması ve parça birleşimi veya renk uyumu söz konusu olmadığı için de biraz kolaya kaçma günü kurtarma parçası diyebiliriz yün elbise modellerine. İstediğiniz renkte veya istediğiniz ekose detayına sahip elbiseyi seçerek günü kurtarmanız sizin elinizde.

ekose-elbiseler.jpg

Kışlık ekose elbiseler ile kombin yapmak çok kolay

Kışlık ekose elbiseler aslında renkli parçalar olduğu için seçtiğiniz renge uygun olarak kurtarıcı düz bir renk ile kombin yapmak oldukça kolay aslında. Hem kombin yapmayayım hem de şıklığımdan klasımdan taviz vermeyeyim diyorsanız bu parçalar tam size göre. Örnek bir kombin yapacak olursak eğer son dönemlerde sıklıkla gördüğümüz saks mavisi kışlık ekose elbise ile siyan renkli aksesuarlar kullanarak gayet güzel bir kombin yapabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece zevkinize uygun olan kışlık ekose elbise modeli hakkında bir karara varıp günü kurtarmak.

Published in Elbise Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir