Skip to content →

Kışlık Ekose Pantolon Modelleri

Kombinin olmazsa olmaz parçalarından biri kesinlikle pantolonlar. Çeşit çeşit renkte ve desenle olan pantolonlar ile kombin yapmak oldukça kolay, hele ki etek ve elbise giyemem diyeneler için bu parçalar adeta bir vazgeçilmez. Hem sadece spor değil, eğer klasik kesim bir pantolonsa elimizdeki ve rengi, deseni de klasiğe kaçan bir şekildeyse gayet klasik bir kombin yapabilirsiniz. Hatta öyle ki bu kombinle iş hayatında iseniz toplantılarda yıldız gibi parlayabilirsiniz.

ekose-pantolon-modelleri.jpg

Kapsam alanı bu denli geniş olan olduğu için kış sezonda da birçok pantolon çeşitleri alışveriş raflarında yerini alıyor. Bu yüzden olsa gerek bu 2018 kış modası kendini iyiden iyiye belli etmeye başlamışken raflarda yerini alan, kombin yaparken eli sıklıkla pantolona gidenlerin gönüllerini fetih eden bir parça var. O da kışlık ekose pantolon modelleri.

Bu kombin parçası ile gayet güzel kombinler ortaya çıkıyor. Dilerseniz, kışlık ekose pantolon modelleri hakkında biraz konuşalım.

ekose-pantolon-modelleri-2017-2018.jpg

Ekose Deseninin En Güzel Hali, Ekose Pantolonlar

Kış desenlerinden en çok desenlerden biri kesinlikle ekose. Yazın o çiçekli desenlerinin yerini kış mevsiminde ekoseler alıyor diyebiliriz. Kışlık ekose pantolon modelleri aslında o kadar geniş bir alan ki dileyen herkes, istediği tarzda bir kombin yaratabilir bir ekose pantolon ile. Örnek bir ekose pantolon ile bir kombin yaratmaya ne dersiniz? İlk örneğimiz spor giyim tarzına sahiplerin seveceği tarzda. Hem rahat hem de dikkat çekici bir imaj sergilemeniz bu kombin ile mümkün. Nasıl mı? Bu yaz sıklıkla gördüğümüz overcrop sweatları hatırlıyorsunuz değil mi? Bu sweatlardan dümdüz olan birini giydiğinizi varsayalım altına da ekose pantolon giydiğinizi ve bir bot ile kombin yaptığınızı varsayalım. Bu kombin ile hem günü kurtarmış hem de dikkat çekici bir imaja sahip olmuş olursunuz.

ekose-pantolon-kislik-2017-2018.jpg

Kışlık Ekose Pantolonları Çok Seveceksiniz

Yukarıda bahsettiğimiz spor kombinin yanı sıra gayet klasik kombinler de yapılabilir. Yine dilediğiniz siyah renkli bir bluz ve klasik kesim kışlık ekose pantolon ve altına giydiğiniz yine klasik bir bot ile klasik kombinler yaratabilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir