Skip to content →

Kışlık Eşofman Modelleri

Kış aylarının rahatlığını daha çok ortaya çıkarmak için ve biraz da vücudumuzu o rahatlığa alıştırmak için seçeceğimiz eşofmanlar mevcut. Evde veya spor yaparken giydiğimiz fakat bir türlü memnun olmadığımız alt ya da üst eşofmanların bizleri rahatsız etmelerinin sebebi çok fazla kaşındırması, terletmesi, psikolojik olarak bunalmamıza sebep olur. Yaptığınız spor veya yemekten sıkılır zevk alamazsınız. Özellikle de kış ayları için seçim yapacağınız eşofmanlara çok dikkat edilmesi gerekir.

kislik-esofman-modelleri.jpg

Nasıl Kışlık Eşofman Tercih Etmeliyim?

Ülkemizin birçok bölgesinde rüzgara bağlı olarak hasta olan kişilerin temel sebebi eşofmanın özellikleridir. Tercih edeceğiniz ürünler suya ve güneşe karşı dayanıklı olmanın yanında vücudunuzdan çıkan teri de emmelidir. Yıkama opsiyonlarının farklılıklarından biri de renginin solmaması olmalıdır.

o_On_7K31724000401.jpg

Tercihinize göre sadece alt ya da eşofmanı takım olarak alabilirsiniz. Yüksek kalitede üretilmiş bu eşofman takımlarından biri de gece veya günlük ev yaşantısında kullanabileceğiniz Micky Baskılı Bayan Eşofman takımıdır. İsteğe göre beyaz, siyah ve fuşya renklerinden biriyle rahatlığınızı çok fazla hissedebilirsiniz. 32 bedenden 46 bedene kadar vücut yapınıza uygun bir şekilde 49.99’a bu ürüne sahip olabilirsiniz.

genc3a7lere-c3b6zel-adidas-bayan-ec59fofman-takc4b1mc4b1-modelleri-byseman-2013-efofman-modelleri-merter-zeytinburunu-ec59fofmancc4b1lar-erkek-ec59fofman-modelleri-bayan.jpg

Spor yaparken tercih edeceğiniz üründe ise mutlak suretle esneme özelliği olan eşofman olmasına dikkat etmeniz gerekli. Koşu ya da zorlayıcı hareketleri yaparken eşofmanın herhangi bir bölgesinde açılma olmaması gerekir. Different Baskılı Bayan Eşofman her isteğinize rahatlıkla cevap verecektir. Üstelik bu takım sadece 19.99 TL. 17 farklı çeşitte renk dizilimi mevcuttur. Beyaz, gri, haki, hardal, mavi, pudra, sarı, taş, su yeşili, açık mavi, saks mavisi, siyah, turuncu, yeşil, açık gri, antrasit ve pembe renkleriyle istediğiniz kişiliğe bürünebilirsiniz. Fiyat performans olarak bakıldığında hem ucuz gelecektir hem de fazlasıyla memnun bırakacaktır. Maksimum, CardFinans, Paraf, World, bonus ve axess kredi kartlarından birine sahip iseniz 9 taksite kadar böldürme seçeneği mevcut. Ürünü iade etme koşullarının içinde ise faturanın arka yüzündeki bilgilerinin eksiksiz doğru bir şekilde doldurulması gerekiyor. 14 iş günü içerisinde bu talebinizi kargo yolu ile iletebilirsiniz. MNG kargoyu kullanmanız durumunda karşıdan ödemeli, kendi isteğinize göre bir kargo firması seçmeniz durumunda ise ücreti kendiniz karşılamak durumunda olursunuz.

 

Published in Pijama Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir