Skip to content →

Kışlık Kot Modelleri Fiyatları Ne Kadar?

Her kadın özel giyinmek ister. Güzel kot pantolonları giymek kadınların öz güvenini arttırır. Kış mevsimi gelmek üzere, bayanlara özel yeni gelen kışlık pantolonlar, hem gözünüze hem de gönlünüze hitap edecek. Ünlü markalar birbirinden çok seçeneklerle, sizlere yenilikler ve farklı kreasyonlar sunuyor. Bol paça ve genç ruhlu bayanlar için özellikle, Mom püskülllü bayan kot pantolon, Mom cepli kot pantolon, cepli mom kot bayan pantolon, tercihi önerilir. Ben dar severim diyorsanız da bir sürü opsiyon mevcut.

kot-pantolon.jpg

Üstelik cazip fiyatları ve yüksek kalitesiyle dikkat çeken kot pantolonlar, beden aralığınızda sıkıntı çekmeyeceğiniz şekilde mevcuttur. Tüm pantolonlarda 32 ile 46 beden arası bulmanız mümkündür.

34.99 TL'den Başlayan Fiyatlarla

– Yüksek bel paça fermuarlı lazerli bayan pantolon, yüksel bel sevenler için ve rahat ve şık bir görünüme sahip olmak isteyenler için 34.99 TL.

vazgecilmez-kot-pantolonlari-kac-para.jpg

– Biraz daha rahat ve geniş giyinmek isteyenler için, gündelik ve çalışma hayatında da giyebileceği Mom püsküllü bayan kot, mom cepli bayan kot pantolonları 49.99 TL.

– Daha net bir görünüme sahip olmak isteyenler için cepli yüksek bel kot bayan pantolon 49.99TL.

– Nakışlı ve desenli kot pantolonu sevenler için ise, cepli yüksek bel nakışlı kot pantolon ve çiçek nakışlı yüksek bel pantolon 59.99 TL, özellikle siyah ve mavi tondaki renkleri, üzerinize ne giyerseniz giyin, yakışacak cinsten.

– Cepli yüksek bel düz renk kot pantolonlar da 59.99 TL.

– Cepli yüksek bel dar paça kot pantolonlar 59.99 TL.

– Kesik, yamalı ve yırtık pantolon severler içinde birçok seçenek mevcut, özellikle cepli yamalı bayan kot pantolon, gündelik ve sosyal aktivitelerinizde giyebileceğiniz cinsten, hoş kot pantolonlar, her zaman her an giyilebilir kabul edilir. Yeni kreasyonda özellikle siyah tonları tercih edilmektedir.

kot-pantolon-fiyati-2018.jpg

– Piercing detaylı ve Duble paşa sahte cepli pantolonlarımızda özellikle dikkatinizi çekebilir.

– Cepli nakışlı bayan kot pantolonunda çok tercih edildiği dönemde mavi ve gri renkleri göz kamaştırıyor, fiyatı ise 59.99 TL.

– Eğer sizde lazer kesim veya Halkalı lazer kesim giymeyi seviyorsanız, incili lazerli, tırnak lazerli ve bir

sürü çeşidiyle görsel güzellikleri sitemizde ziyaret edip görebilirsiniz.

– Lazer kesim yüksek bel 49.99 TL.

– Tırnak lazerli yüksel bel 49.99 TL.

– İncili lazerli yüksek bel 59.99 TL.

– Lazer halkalı yüksek bel 59.99 TL.

– İnci lazerli yüksek bel cepli 69.99 TL.

– Cepli yüksel bel kuşlu pantolon 79.99 TL.

 

Published in Kot Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir