Skip to content →

Kışlık Şort Modelleri

Şort giymek sadece yaz mevsimi için değil kış mevsimi için de geçerli. Kaşe şort modelleri ile farklı kesimde, özellikte şortları giyebilir ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Opak çoraplar ile de çok hoş duran kaşe şort modellerinden işte birkaçı:

ekose-bayan-cepli-sort.jpg

Ekose kaşe şortlar

Hayatımıza ilk girdiği deseni ile kaşe şortları hala severek giyebilirsiniz. Ekose modellerde, kemer ile kullanabileceğiniz hem gündüz hem gece şıklığı yakalayabileceğiniz kaşe şortları dilediğiniz tarzda ayakkabılar ile de kombinleyebilirsiniz. Kahverengi, taba ve krem renkleri ile oldukça şık bir görünüm sergileyen ekose kaşe şortlar farklı renklerde de vitrinlerde boy gösteriyor.

Firfirli-detayli-kase-sortlar.jpg

Fırfır detaylı kaşe şortlar

Son yılların aranan detayı olan fırfırlar kaşe şortlarda da karşımıza çıkıyor. Özellikle gri renkte kaşe şortlar ile hoş duran fırfır detayları kalçada toplanıyor ve siyah parçalar ile kombinlendiğinde şıklığını tamamlıyor. Ceplerde fırfırın olduğu kareli ya da çizgili kaşe şort modellerini bu kış için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Desenli kaşe şortlar

Etnik ve bohem stilinin vazgeçilmez desenleri kaşe şortlar ile birleştiğinde farklı ve şık bir hava yaratıyor. Birçok farklı renkte görebileceğiniz, cepli ya da cepsiz bu modelleri bu kış deneyebilir ve bohem tarzınızı kışın da sürdürebilirsiniz. Özellikle opak çoraplarla hoş duran bohem desenli kaşe şortları renkli opak çoraplarla mutlaka giyme ve bot ile kombinlemelisiniz.

papatya-kusakli-sort-tulum-mavi.jpg

Beli kuşaklı kaşe şortlar

Koyu renk modellerde çok daha hoş bir görünüm sergileyen kuşaklı modelleri hayatınızın her anında rahatlıkla giyebilirsiniz. Kuşağını uzun ya da kısa tutarak ön veya yanda sarkıtabilir ve kendi tarzını bu şort ile yakalayabilirsiniz. Kuşaklı kaşe şortlar normal bel yüksekliğinde ve mini olarak daha hoş bir hava yaratmaktadır.

Yüksek bel kaşe şortlar

Kaşe şortların her renkte ve desende ancak yüksek bel olan modelleri ve kalça kısmındaki pileleri giyen kadınları çok daha trend bir görünüme kavuşturmaktadır. Kovboy filmindeymişsiniz havasında giyeceğiniz ve girdiğiniz ortamda diret olarak farkedilebileceğiniz bu kaşe şortları aynı renk tonlarında ya da kontrast renkleri ile kombinleyebilirsiniz. Kendinden kemerli olan modelleri tercih edebilir ya da çarpıcı bir kemer ile süsleyebilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir