Skip to content →

Klasik Kıyafetlerinize En Çok Yakışacak Küpe Modeller

Zarif ve kibar bir görüntüye sahip olan çiçek formlu küpeler, küçük ve sallantılı çeşitleriyle göz alıcı bir şıklık kazanmak isteyen kadınlar için en güzel aksesuarlar arasında yer alıyor.

Çiçek Formlu Küpeler

Yaş farklı olmaksızın klasik bir tarza sahip olan kadınların dolabındaki parçalarla mükemmel bir uyum yakalayan bu küpe modeli taşlı, metal, zincir detaylı ve daha farklı biçimlerle seçenekleri fazlalaştırıyor.

Çizgi Küpeler

Minimalist bir tercih yapmak isteyen kadınlar için olan çizgi küpeler, sadeliği ön plana çıkartıyor. Gümüş, altın ve bronz tonlarının popüler olduğu çizgi küpeler, klasik kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak tercih ediliyor. Uzunluğu oldukça çeşitli olan bu küpeler her kadının çizgisine göre farklılık gösterebiliyor. Alışılmışın dışında bir hava yaratmak isteyenler için bu küpelerin tek taraflı olarak kullanılması da mümkündür.

Geometrik Küpeler

Farklı bir illüzyon yaratmak isteyen kadınlar için doğru bir tercih olan geometrik küpeler, özellikle de üçgen formlu olan modelleri ile fark yaratıyor. Altın, ahşap ve  gümüş modelleri bulunan bu küpeler; beşgen, kare, dikdörtgen ve daha farklı şekillere de sahiptir. Gösterişli bir görünüşe sahip olmak için sarkıntılı modeller, sade bir görünüş için ise klipsli modeller  klasik kadınlar için en uygun çeşitler arasında yer alıyor.

İnci Detaylı Küpeler

Takım elbiselere ve gömlek kombinlerine şık ve elegan bir hava katan inci detaylı küpeler, tek başına bile tarz kadınlar için yeterli bir parça olabilmektedir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan bu küpe modeli klasik beyaz renginin dışında, pembe ve siyah renkleriyle de klasik kombinlere ayrı bir dokunuş getirmektedir.

Sallantılı Küpeler

Bütün kadınların vazgeçilmezi olan sallantılı küpeler, her tarza uyduğu gibi klasik tarza da yorumlanabilmektedir. Düz parçalara bir hareket kazandıran bu küpe modeli taşlı ve zincirli biçimleri ile göz alıcı bir hava yaratıyor. Sallantılı küpeler zirkon, altın, gümüş ve çelik seçenekleri ile her kesime hitap etmektedir. Klasik kıyafetlerine yumuşak bir dokunuş yapmak isteyenler için sallantılı küpeler, kurtarıcı aksesuarlar arasında bulunmaktadır.

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir