Skip to content →

Klasiklerden Vazgeçemeyenlere Özel Kışlık Ekose Gömlek Modelleri

Rahatlık denildiğinde akıllarda canlanan spor kombinlerin vazgeçilmezi, gömlekler. Çeşit çeşit renkte ve desenle olan gömlekleri kombin yapmak oldukça kolay. İlkbahar/ yaz sezonlarında özellikle tercih ettiğimiz bir parça gömlekler. Hem sadece spor değil, eğer klasik kesim bir gömlekse elimizdeki ve rengi, deseni de klasiğe kaçan bir şekildeyse gayet klasik bir kombin yapabilirsiniz. Hatta öyle ki bu kombinle iş hayatında iseniz toplantılarda yıldız gibi parlayabilirsiniz. Kapsam alanı bu denli geniş olan bir parçanın sadece yaz sezonunda kalacak olması biraz üzücü olurdu. Bu yüzden olsa gerek bu 2018 kış modası kendini iyiden iyiye belli etmeye başlamışken raflarda yerini alan, adeta gömlek severlerin gönüllerini fetih eden bir parça var. O da kışlık ekose gömlek modelleri.

ekose-gomlek-modelleri.jpg

Klasiklerden vazgeçemeyenlere özel kışlık ekose gömlek modelleri ile ilgili konuşmaya, yapılabilecek kombinlere bir göz atmaya ne dersiniz?

Ekose Gömlekler Bu Kış Yine Gardırobunuzda

Kış desenlerinden en çok desenlerden biri kesinlikle ekose. Yazın o çiçekli desenlerinin yerini kış mevsiminde ekoseler alıyor diyebiliriz. Kışlık ekose gömlek modelleri aslında o kadar geniş bir alan ki dileyen herkes, istediği tarzda bir kombin yaratabilir bir ekose gömlek ile. Örnek bir ekose gömlek modeli ve bu gömlekle bir kombin yaratmaya ne dersiniz? İlk örneğimiz spor giyim tarzına sahiplerin seveceği tarzda. Hem rahat hem de dikkat çekici bir imaj sergilemeniz bu kombin ile mümkün. Nasıl mı? Bu yaz sıklıkla gördüğümüz overcrop sweatları hatırlıyorsunuz değil mi?

Ekose-gomlek-Kombinleri-2018.jpg

Bu sweatların kışlık ekose modellerinin de alışveriş reyonlarında yerini aldığı söylesek. Evet şimdi kombinize geçelim, istediğiniz renkteki overcrop kışlık ekose gömleğinizin altın dar bir pantolon ve altına da kış günlerinin vazgeçilmezi olana dilediğiniz tarzdaki botlarla kombin yapabilirsiniz. Hem günü kurtarmış hem de dikkat çekici bir imaja sahip olmuş olursunuz. Overcrop giyemem diyenlerdenseniz de, yine ekose desenli uzun boyfriend gömlekleri ile bu kombini yapabilirsiniz.

ekose-gomlek-modelleri-2017.jpg

Kışlık Ekose Gömlekler Vazgeçilmeziniz Olacak

Yukarıda bahsettiğimiz spor kombinin yanı sıra gayet klasik kombinler de yapılabilir. Yine dilediğiniz biraz bluz tarzına kaçan kışlık ekose gömlek modeli ile klasik kombinler yaratabilirsiniz. Örnek bir model olarak gri renkte ki ekose gömleğinizin altına bir kalem etek ve stilletto ile klasik aynı zamanda klas bir hava yakalamak sizin elinizde.

Published in Gömlek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir