Skip to content →

Kolları Volanlı Kaban Modelleri

Bu sezon özellikle çok kullanılan parçalar genellikle elbiselerde bulunan detaylardan dolayı olduğunu söyleyebiliriz. Dantel detaylı elbiselerden tutun da nakış detaylı elbiselere kadar geçerli bu söylemiş olduğum konu. Özellikler bu 2017 ilkbahar/ yaz modasında sokakta sürekli karşımıza çıkan modellerden biri de volanlı bluz modelleriydi.

kollari-volanli-kaban-modelleri.jpg

Volanlı modelleri bu 2018 kış modası itibariyle de sıklıkla göreceğimiz artık kesin. Çünkü havanın soğuğu iyiden iyiye kendini hissettirirken alışveriş reyonları artık yazlık ince bluzlardan feragat edip hafif kalın trikolara döndü diyebiliriz. Peki kış mevsiminde hangi volanlı parçayı göreceğiz? Bunun cevabı ise oldukça basit çünkü bu parça geçen sezon kış modasının sonralarına denk gelen bir model de denilebilir, kolları volanlı kaban modellerinden bahsediyoruz. Bu sezon da sıklıkla görecek olduğumuz kolları volanlı kaban modelleri hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz?

Kabanızın kollarında ki genişlik kombine güzellik katıyor

Aslında bu model herkesin bildiği üzere kol dirseğinden el bileğine kadar genişleyen bir model. Sadece bir detay bile olsa bu detay kombininizi tek düzelikten kurtarıyor diyebiliriz. Farklı renklere sahip bu parça ile kombin yapmak ise oldukça kolay. İster günlük ister özel bir günde giyilebilecek bir parça diyebiliriz. Normal de günlük kıyafet parçalarını özel bir güne uyarlamak zor olurken bu parça da bu geçerli değil.

kollari-volanli-kabanlar.jpg

Bir parça ile iki kombin çıkartmaya ne dersiniz?

Aklınızda canlanması açısından isterseniz hem günlük olarak bir kombin ve kolları volanlı kaban modeli örneği verelim, ne dersiniz? Öncelik olarak ise üzerinizde kolları volanlı siyah renkli bir kaban ve yine siyah renkli bir bluz olduğunu var sayalım bu bluzun aynı zaman da sıfır yaka bir bluz olduğunu da ekleyelim ardından siyah renkli bir Jean pantolon ve malum kış mevsiminde sıklıkla tercih edilen bir ayakkabı türü olan cat tarzı bir bot giydiğinizi farz edelim. İşte karşınızda özellikle siyah severlerin beğenisini toplayacak olan, hem günlük hem de hoş bir görünüm kazanmanıza yardımcı bir kombin. Şimdi özel bir güne uyarlama yapmaya ne dersiniz? Yine üzerinizde kolları volanlı bordo renk bir kaban ve v yaka bir kazak olduğunu ve ardından mini boy etnik desenli bir etek ve bootiler ile özel bir akşam yemeğine artık hazırsınız.

Published in Ceket Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir