Skip to content →

Kolları Volanlı Kazak Modelleri

Bu sezon özellikle çok kullanılan parçalar genellikle elbiselerde bulunan detaylardan dolayı olduğunu söyleyebiliriz. Dantel detaylı elbiselerden tutun da nakış detaylı elbiselere kadar geçerli bu söylemiş olduğum konu. Özellikler bu 2017 ilkbahar/ yaz modasında sokakta sürekli karşımıza çıkan modellerden biri de volanlı bluz modelleriydi.

kollari-volanli-kazak-modelleri.jpg

Volanlı modelleri bu 2018 kış modası itibariyle de sıklıkla göreceğimiz artık kesin. Çünkü havanın soğuğu iyiden iyiye kendini hissettirirken alışveriş reyonları artık yazlık ince bluzlardan feragat edip hafif kalın trikolara döndü diyebiliriz. Peki kış mevsiminde hangi volanlı parçayı göreceğiz? Bunun cevabı ise oldukça basit çünkü bu parça geçen sezon kış modasının sonralarına denk gelen bir model de denilebilir, kolları volanlı kazak modellerinden bahsediyoruz. Bu sezon da sıklıkla görecek olduğumuz kolları volanlı kazak modelleri hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz?

kolu-ve-etegi-volanli-kazak.jpg

Kollardaki Genişlik Kombine Güzellik Katıyor

Aslında bu model herkesin bildiği üzere kol dirseğinden el bileğine kadar genişleyen bir model. Sadece bir detay bile olsa bu detay kombininizi tek düzelikten kurtarıyor diyebiliriz. Farklı renklere sahip bu parça ile kombin yapmak ise oldukça kolay. İster günlük ister özel bir günde giyilebilecek bir parça diyebiliriz. Normal de günlük kıyafet parçalarını özel bir güne uyarlamak zor olurken bu parça da bu geçerli değil.

kolu-ve-etegi-volanli-kazak.jpg

Hem Günlük Hem Özel Gün Kıyafetleri Artık Bir Parça Da Toplanıyor

Aklınızda canlanması açısından isterseniz hem günlük olarak bir kombin ve kolları volanlı kazak modeli örneği verelim, ne dersiniz? Öncelik olarak ise üzerinizde kolları volanlı siyah renkli bir kazak olduğunu var sayalım bu kazakta aynı zaman da v yaka bir kazak olduğunu da ekleyelim ardından siyah renkli bir Jean pantolon ve malum kış mevsiminde sıklıkla tercih edilen bir ayakkabı türü olan bir bot giydiğinizi farz edelim. İşte karşınızda hem günlük hem de hoş bir görünüm kazanmanıza yardımcı bir kombin. Şimdi özel bir güne uyarlama yapmaya ne dersiniz? Yine üzerinizde kolları volanlı bordo renk bir kazak , ancak bu kazak modelinde yarım boğazın hakim olduğunu ve hafif bir kolye ile de göğüs kısmınızı süsleyebileceğinizi d belirtmemiz lazım. Ardından ister midi boy ister mini boy etnik desenli bir etek ile bootiler ile özel bir akşam yemeğine artık hazırsınız

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir