Skip to content →

Kot Rahatlığından Vazgeçemeyenlere En Güzel Yüksel Bel Kot Pantolon Modelleri

Kot pantolon hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmez giyim parçalarıdır. Özellikle de yüksek belli pantolon kadınlarımızın sıklıkla tercih ettiği bir modeldir. İçeriğimizde de yüksek bel pantolon modellerine yer vereceğiz.

DİZİ YIRTIK YÜKSEK BEL PANTOLON MODELİ

Dizi yırtık pantolon modeli, yüksek bel için sıklıkla tercih edilmektedir. Gençlerin vazgeçilmezi olan dizi yırtık pantolonlar dış giyim için rahatlıkla tercih edilebilir. Birbirinden güzel kombinler elde edebileceğiniz bu modelde sadece diz bölümü yırtık olan pantolonların yanında, bel hizasına kadar pek çok yırtığı olan pantolonlar trend durumdadır. Yırtık kot bayan giyimiyle oldukça iddaalı bir kombin elde edebilirsiniz.

YÜKSEK BEL KISA PAÇA PANTOLON MODELİ

Kısa paça modeli de şanda sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle de kot giyimlerinde tercih etmeniz gereken ve gardırobunuzda en az bir tane bulundurmanız gereken bu modelle, sportif ve etkileyici bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Burada genel olarak esnek elastan özellikli pantolonlar da tavsiye edebilirsiniz.

MOM FİT JEAN-YIRTIK PANTOLON MODELİ

Pantolonda sadece yırtık detayı olan ancak iplerle tamamen bacak dekoltesi verilmeyen bir model olan mom fit Jean da tercih edebileceğiniz modellerdendir. Eğer yırtık pantolon giyemiyor ancak detay olmasını istiyorsanız, bu modeli tercih edebilirsiniz.

TAŞ İŞLEMELİ PANTOLON MODELİ

Yüksek bel pantolonlarda tercih edebileceğiniz bir diğer model de, taş işlemeli modellerdir. Üst giyiminize bağlı olarak taş seçimi yapmanız estetik açısından önem taşımaktadır. 7’den 70’e herkesin rahatça giyebileceği bu model yüksek bel için de oldukça naif bir görünüm sağlayacaktır.

YÜKSEK BEL JEAN PANTOLON MODELİ

Eğer normal Jean pantolon modellerinden sıkıldıysanız, kendiniz için bir farklılık yaratabilir ve yüksek bel Jean pantolon alabilirsiniz. Bu modelde göbek dekolteli tişört giymeniz tavsiye edilmektedir. Bunun yanında siyah kot  seçiminde bulunmanız, üst giyim seçeneğinizi artıracaktır. Genel olarak mavi Jean yaygınlıkla görülmekte olduğu için yüksek bel siyah Jean ile bir farklılık yaratabilir ve kendi kombininizi yaratabilirsiniz. Böyle tercihlerle iddaalı giyiminizle cesaretli olduğunu gösterebilirsiniz.

Published in Kot Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir