Skip to content →

Minimalist Tasarımları Sevenler İçin En Güzel Minimal Yüzükler

Aksesuarlar kadınların vazgeçilmezlerindendir. Bir çok aksesuar çeşidi bulunmaktadır bunların başında kolye, bilezik, küpe ve yüzükler yer alır. Aksesuarları çoğu insan kıyafetlerini tamamlamak için kullanmaktadır. İster klasik ister spor ister şık hiç fark etmez her kombine uygun bir aksesuar bulmak mümkündür.

Aksesuarlar kadınlar tarafından sevildiği kadar erkekler tarafından da bir o kadar sevilmektedir ve son zamanlarda pek sık bir şekilde kullanılmaktadır. Çeşit çeşit, renk renk aksesuar çeşitlerini piyasada bulmak mümkündür. Her kesime uygun aksesuar çeşidi bulmakta mükündür. İsterseniz pahalı isterseniz de ucuz takılar piyasada mevcuttur. Takı seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur elbette giydiğiniz kıyafet ile taktığınız takının uyumudur.

Örneğin düz beyaz bir gömlek ve altına da son yılların trendi olan yırtık jeanlerden giydiniz ayakkabı ve çanta seçiminiz de nude tonlarda bu kombine bir çok aksesuar yakışabilir. Örneğin saçınızı toplarsanız uzun halka küpeler veya sallantılı ince küpeler, çoklu kolyeler ama gümüş veya altın renklerinde olacak ve yine ince yapılı olacak, yüzük tercihi olarak ta yine çoklu minimalist yüzükler tercih edilebilir. Hatta giydiğiniz ayakkabı stiletto tarzı bileği açıkta bırakan bir ayakkabı ise o zaman halhal bile kullanabilirsiniz oldukça hoş duracaktır ama renk olarak dikkat ediniz ki altın rengi veya en kötü gümüş rengi olsun.

Minimal Yüzükler

Yüzükler de yine kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Yüzükler de ne kadar taşlı ve iri furyası her yıl kendini gösterse de son yıllarda minimalist takılar kullanmakta oldukça moda oldu.Her takıda olduğu gibi yüzüklerde de insanlar son zamanlarda tercihini minimal tasrımlardan yana kullanır oldu.Piyasa da sıkça bulunan minimal yüzükler genellikle faux bijoulardır yani bildiğimiz metal ve buna benzer herhangi bir maddi değeri bulunmayan malzemelerden yapılan takılardır. Eğer minimal yapıda ve altın veya gümüş bir yüzük istiyorsanız kuyumcuları ziyaret etmeniz gerekebilir. Yalnız çoğu kuyumcuda da minimalist yüzük olarak altın ve gümüşten yapılma söz veya nişan yüzüğü çıkarmaktadırlar ne yazık ki pek bir çeşidi yoktur.

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir