Skip to content →

Moda Tutkunlarına Özel En Güzel Çiçek Desenli Tulum Modelleri

Tulum, kadın giyimde özellikle de son yıllarda çok önemli bir yere sahip oldu. Sadece dış giyimde tercih edilmemekle birlikte özel günlerinizde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model haline gelmiştir. Burada genç neslin yoğun ilgi gösterdiği tulum modellerinde kırmızı renk seçimi yoğunlukla tercih edilmektedir. İçeriğimizde de şık tulum modelleri hakkında detaylardan bahsedeceğiz.

BONCUK İŞLEMELİ TULUM MODELİ

Omuz ve göğüs dekolteli boncuk işlemeli tulumlar, özel günlerinizde cezbedici bir görünüm için tercihiniz olabilir. Burada giyiminizle ne kadar cesaretli olduğunu göstermiş olacaksınız. Oldukça iddaalı bir tercih olduğu için aksesuar seçimlerinizde de bir o kadar başarılı olmanız gerekmekte. Orta uzunlukta taşlı bir kolye tercih etmeniz ve bunun yanında uzun halka küpe tercihiniz oldukça güzel bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Tulumunuzun rengine uyumlu makyaj seçiminiz de sizi özel günün galibi yapacaktır.

FIRFIRLI TULUM MODELİ

Kadın giyimin en önemli parçalarındandır. Özellikle de fırfırlı tulum modelleri genç giyimde önemli bir yere sahiptir. Muhakkak dolaplarda en az bir tane bulundurulması gereken modellerdendir. Burada kırmızı renk seçimi giyiminizin ne kadar iddaalı olduğunu gösterecektir. Burada topuz saç modeli ve büyük halka küpe tercih etmeniz önerilmektedir. Boyun hizanızda taşlı bir kolye tercihiniz ise günün en etkileyici görünümüne sahip olmanızı sağlayacaktır. Kırmızı renk seçiminiz ne kadar şehvet ve cesaret dolu olduğunuzu ortaya koyacaktır.

ASKILI TULUM MODELİ

Tulum modelleri koton da askılı tutum sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Sandalet tercihinizle yazın dış giyiminde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir modeldir. Ancak burada yapacağınız kombinle özel günleriniz için de rahatlıkla bu modeli tercih edebilirsiniz. Siyah renk askılı tulum için yine siyah ince topuklu ayakkabı tercih etmenizi önermekteyiz. Bunun yanında takacağınız kolye burada dikkat çekici olacaktır. Taşlı ve parlak kolyeler tercih etmeniz etkileyici olacaktır. Aynı zamanda küpe tercihinizin de yine parlak taşlardan oluşması estetik bir tercih olacaktır. Bu giyim tarzında naif bir görüntü yakalamak için örgülü saç tercih edebilir veya daha da iddaalı olmalıyım diyorsanız topuz modelini tercih edebilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir