Skip to content →

Nakışlı Kaban Modelleri

Sokağa çıksak ve “Bu sezona damga vuran kıyafetler neler diye sorsak” şüphesiz 10 kişiden 8 tanesinin aklına nakışlı parçalar gelecektir eminim. Dümdüz bir kıyafette bile eklendiğinde hafif hareketlilik getiren bir unsur nakış. Hatta bazen soft desenler ile bir araya getirerek bohem veya fırfırlı detaylı bir elbise ile romantik bir hava yakalayacak kadar alternatiflere açık bir detay desek abartmış olmayız sanırım. Tüm ilkbahar/yaz sezonu boyunca ayakkabısından tutun da bluzuna kadar türlü türlü parçalarda görmeye alışık olduğumuz bu güzel detayı ise en güzel taşıyan parça şüphesiz ki elbiseler. Nakış ile birlikte elbiseler daha naif bir hale geliyor. Tabi ki bu nakış modası sadece yaz sezonu için geçerli olacak değildi. Yoksa bu oldukça haksızlık olurdu. Sanırım moda tasarımcıları da bu düşünceye sahip olacak ki 2018 kış modası yeni yeni belirlenmeye başlamışken nakışlı kabanların varlığının olacağı da ilk sinyalleri yaktı diyebiliriz. 

sokak-modasi-nakisli-kaban.jpg

Dilerseniz soğuk kış günlerinde içimizi ışıtacak yaz esintisini dış giyiminize taşıyacak olan nakışlı kabanlar hakkında biraz konuşalım.

Kabanlar Artık Daha Renkli Ve Sıcak Hale Geldi

Kışın vazgeçilmezi olan kabanla artık bir tık öteye çıkıyor diyebiliriz. Bu yaz modasına bakacak olursak eğer nakışlı kabanlara rağbetin olacağı ise kesin. Hem sıcacık olmak isteyenlerin hem de güzel, naif bir görünüm yakalamak isteyenlerin vazgeçilmezi olacağı bir parça diyebiliriz nakışlı kabanlara. Dış giyimde de naif bir görünümün altını çizmek isteyenlerin çok seveceği bir parça nakış detaylı kaban modelleri.

cicek-nakisli-kaban.jpg

Dış Giyiminizde de Nakış Modasına Şans Vermelisiniz

Eteklerinden tutun da bluzlarına kadar tercih ettiğimiz nakış modasının en çok yakıştığı modellerden biri olmaya aday diyebiliriz nakışlı kaban modellerinin. Bu güzel parça ile bir kombin yaratmaya ne dersiniz?

omuzlari-nakisli-bordo.jpg

Pudra renkli bir kazak giydiğinizi ve işlemeli gri mini boy bir etek giydiğinizi düşünelim üzerinize atacağınız göğüs detayı nakışlı bir kaban ile hem hafif naif hem de güzel bir görünüm elde etmiş olursunuz. Nakış detaylarının kabanlarda değişiklik gösterdiğini de unutmayalım. İstediğiniz nakışlı kaban ile güzel kombinler yapabilirsiniz.

Published in Ceket Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir