Skip to content →

Ofis Şıklığınızı Tamamlayacak En Güzel Ceket Modelleri

Ofiste hem resmi hem de şık olmak istiyorsak hafta içi en az dört gün ceket kombinli kıyafet giymemiz gerekmektedir. İşimizin boyutu ve gereği giymemizi gerektiren ceketler bazen çok sıkıcı olsa da küçük dokunuşlar farklı modeller ve desenli kumaşlardan üretilmiş ceketlerle hem resmi hem de sıra dışı hatta göz alıcı olabiliriz.

2017’de en çok satan ceket modelleri için tıklayın…

Ceket modelleri bayan 2017 tercihleri arasında blazer ceketler çoğunlukta olsa da blazer ceketlerimizi klasik pantolonlarla değil dar kesim sigara paça pantolonlarla kombin edebiliriz.

guzel-ceket-modelleri.jpg

Blazer ceket tercihlerimizi düz renk kumaştansa kalın ya da ince çizgili kumaşlardan üretilmiş olanları tercih ederek sıra dışı bir görünüm elde edebiliriz.

bordo-ekose-desen-ceket.pg

Bunun dışında düz bir elbise giyerek üzerine renkli çiçekli ince astarsız kısa ceketler tercih ederek hem yazın cıvıl cıvıl havasına bürünür hemde sıra dışı bir resmilik oluşturabiliriz.

Ceket in modeli nasıl olursa olsun üretildiği kumaş önem kazanır triko ceketler denenmesi gereken en şık ve kullanışlı ceketlerdir hem kendinizi rahat hisseder hem de şıklığınızı artırabilirsiniz.

yeni-sezon-bayan-ceket-modelleri.jpg

Düz dokuma triko ceketler den sonra motiflerden üretilmiş örgü ceketlerde çok şık tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor kullanıp kullanmama konusunda elbette özgürsünüz ama Cuma şıklığı için ofiste tercih etmenizi kesinlikle öneririz.

Süet bayan ceketleri kış ve sonbahar ayları için en uygun olan ceketlerdir eskiye göre daha ince işçilikle üretilen süet ve deri ceketler skiny pantolonlarla ve kalem eteklerle tamamlayabileceğiniz en klas ofis stilini oluştururlar içine sade bir tshort la dahi çok şık görünebilecek bu ceketler eğer denerseniz vazgeçilmezleriniz olacaklardır.

Bayan blazer ceket seçeneğinde kısıtlı kalmamalı ve çeşitliliğe gitmelisiniz ya da takım elbiseleri takım olarak giyemeyerek farklı kombinler oluşturmalısınız etek ceket yada pantolon ceket takım kombinler artık çok geride kaldı hazır giyim mağazaları ne kadar takım üretse de siz şık olmak istiyorsanız asla bu kombinler i takım olarak kullanmayın

Pantolonlarınızı daha renkli farklı kumaşlardan üretilmiş tek parça ceketlerle kullanıp aldığınız takımın ceketini de renkli bir elbise üzerine kullanabilirsiniz .

 

 

Published in Ceket Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir