Skip to content →

Otantik Olsun Diyenlere En Güzel Püsküllü Ayakkabı Modelleri

2017’de sokaklar püskül modasından geçilmedi. Her kıyafette ve parçada rastladığımız püsküller elbette ayakkabılarda da boy gösterdi. Hem sevimli bir görüntü yaratan hem de şıklık katan püsküllü ayakkabı modelleri birkaç sezon daha trend olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Püsküllü Topuklu Ayakkabılar

Topuklu ayakkabı denildiğinde ilk olarak akla sadece metal aksesuarlar gelmemeli. Artık püskül detayları da topuklu ayakkabıların modasını etkilemiş durumda. Botlardan yazlık ayakkabılara kadar birçok topuklu modelde püskül görebilir ve hayran olabilirsiniz. Püsküllü topuklu ayakkabılarda birçok renk kullanılıyor. Siyah başta olmak üzere fuşya, mor ya da taba renklerde sezon renklerinden seçebilir ve şıklığınızı yakalayabilirsiniz. Kalın ya da ince topuk farketmeksizin kullanılan püskül detayları topuklu ayakkabılara hem hareket katıyor hem de ayakları daha şık gösteriyor. Ancak bu tarz topuklu ayakkabı giyerken kıyafet kombinlerinizi göz ardı etmemelisiniz. İster cesaretinizi kullanıp kıyafette de püsküle yer verin ister daha minimal parçalar seçin ve şıklığı yakalayın. Seçim sizin…

Püsküllü Loafer Ayakkabılar

Loafer tarzı ayakkabılara 70’lerin modası bohem tarzı püsküller de eklendiğinde şıklık kaçınılmaz oluyor. Sezon renkleri başta olmak üzere birçok renk alternatifi kullanabilir ve bu ayakkabıları günlük tarzınızdaki şıklık için giyebilirsiniz. Hem mini etekler ile hem de boru paça jean ya da farklı kumaş pantolonlarla şıklığı tamamlayabilen bu ayakkabılardan dolabınızda mutlaka olmalı. Genellikle ön kısmı püsküllü olan loafer tarzı ayakkabılar aynı renk püsküllerden oluşurken bazen de karşımıza farklı renkte püsküller olarak çıkabiliyor. Bu rengarenk püsküller de giyen kadınlara ayrı bir hava katıyor.

Püsküllü Babetler

Babet, topuklu ayakkabı giyemeyen ya da giymekten hoşlanmayan kadınların kurtarıcısı olmaya devam ediyor. Birçok farklı tarzda ayakkabı modeli sezon içerisinde karşımıza çıksa da babet sevenler her sezon mutlaka birden fazla babet sahibi oluyor. Püskül detaylı babetler bu sezon oldukça moda. Farklı renkte ya da ayakkabı ile aynı renkte olan püsküllere babette az ya da çok rastlamak mümkün. Önü püsküllü babetleri tercih edebilir ya da yandan minik püsküllerle işlenmiş babetleri giyebilirsiniz. Ayrıca birçok kıyafet ile uyumlu olan babetleri her tarza uygun olarakta kombinleyebilirsiniz.

Published in Ayakkabı Terlik Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir