Skip to content →

Parlak Detayları Sevenlere Özel En Güzel Pullu Abiye Modelleri

Kadın özel giyiminin vazgeçilmezi olan abiye, birbirinden farklı modelleriyle kadınların dolaplarını süslemektedir. Etkileyici bir görünüm kazanmak ve özel günlerde en çok konuşulan isim olmak için içeriğimizde özel günlerde giyebileceğiniz abiye elbiseler 2017 modellerine yer vereceğiz.

PULLU ABİYE MODELLERİ

Pullu abiye modelleri tesettür giyimin önemli parçalarındandır. Genel olarak koyu renk tercihinde bulunulduğu zaman güzel kombinler yakalayabilirsiniz. Bu giyimde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta çanta ve kolye olmaktadır. Kolyeniz olabildiğine sade olmalıdır ve abartıdan tamamen kaçınılmalıdır. Giysiniz pullu olduğundan ışıl ışıl bir görünüme sahip olacaksınız. Çanta seçiminiz de bir o kadar sade ve düz olmalıdır. Kombinde 1’den fazla çok renkli ve ışıklı detayın yer alması estetik açıdan bir bozukluk meydana getirebilmektedir. Tesettür giyiniyorsanız, renk tercihinizi kıyafetinizden farklı yapmalısınız. Ayakkabınızın rengiyle aynı tercihte bulunmanız hoş bir görüntü sağlayacaktır.

TAŞ İŞLEMELİ ABİYE MODELLERİ

Güzel ve şık gece elbiseleri arıyorsanız, taş işlemeli abiye modeli tam size göre. Özel günleriniz için oldukça uygun olan bu modeli küçük detaylarla bambaşka bir hale getirebilirsiniz. Bu tip elbise tercihlerinizde, kombininizin diğer parçalarının sade olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Sade bir makyaj ve sade bir kolye tercih etmeniz, estetik olarak görünümünüzü tamamlayacaktır. Ancak küpe konusunda tamamen özgür davranabilirsiniz. Çanta tercihiniz ise kıyafetinize uygun olmalı, bir renk uyumu sağlamalısınız.

UZUN ABİYE ELBİSE MODELLERİ

Uzun abiye elbiseler tercih ettiğinizde çok şık bir görünüm elde edeceksiniz. Geceleriniz için en az bir tane bu kıyafetten bulundurmanız gerekmektedir. Burada özellikle de kayık yaka modelleri tercih etmeniz, moda trendine uyum sağlamanızı sağlayacaktır. Bu kombinde kolye ve çanta detaylarınız direk kendisini belli edecektir. İddaalı bir kolye seçimi yapmanız, güzel bir görünüm sağlayacaktır. Özellikle de siyah ve kırmızı renkler burada çok sıklıkla tercih edilmekte ve karşıdaki kişiyi etkilemektedir. Ayakkabı olarak yine topuklu ayakkabı tercihiniz oldukça etkileyici ve estetik bir görünüm kazandıracaktır. Bunun yanında aksesuar seçimlerinizde tamamen özgür davranabileceğinizi de hatırlatalım.

 

Published in Abiye Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir