Skip to content →

Platform Topuk Çizme Modelleri

Havaların biraz soğumasıyla artık spor ayakkabılar, babetler, toplu ayakkabılar yerini botlara, çizmelere bırakmaya başladı. 2018 kış modası yeniden şekillenmeye başlarken ve alışveriş raflarında özellikle ayakkabı modasında artık ince tabanlı ayakkabılar yerini hafif kalın tabanlı botlara ve çizmelere ve kazakların aldığını görüyoruz.

platform-topuk-cizme-modelleri.jpeg

Bayanların sıklıkla tercih ettiği platform topuk cizme modellerinin de çıktığını söyleyebiliriz. Peki kış sezonunda görecek olduğumuz platform topuk çizme modelleri hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz?

cizme-Modeli-platform.jpg

Kıyafetinizi Taşıyan Yegane Unsur; Doğru Ayakkabı

Doğru ayakkabıyı bulmak kadınların en hassas oldukları konulardan biridir. Özellikle kış mevsimi gibi hassas ve riskli mevsimde bu konu daha da önemli hale geliyor. Platform topuklu çizme modelleri normal bir topuklu çizmeye göre daha iyi bir kullanım imkanı sağlayor. Çünkü ayak parmakları ve ayak topuğunun aynı derece de yüksekte olması kış mevsiminde olağan bir durum olan karlı bir zeminde daha rahat yürüme imkanı da taşıyor. Ayrıca kışlık kabanların veya kombinleri platform topuk çizmeler daha iyi taşıyor. Dümdüz bir kombin bile olsa bile o platform topuk çizme kombini öyle güzel kaldırıyor ki basit bir kombine bile farklı bir hava katılmasına yardımcı oluyor.

platform-cizme-modelleri.jpg

Platform Topuk Çizme Modelleri İle Daha Dikkat Çekici Kombinler Yaratmak Sizin Elinizde

Yukarıda da söylediğimiz gibi doğru ayakkabı tercihi çok önemli. Bu yüzden bunu daha iyi kanıtsatmak için iki kombin yapmaya ne dersiniz? Birinci kombinimiz de elbise şıklığından faydalanmaya ne dersiniz? Vücudunuza tam oturan bordo renkli bir elbise giydiğinizi ve üzerinize klasik kesim bir kaban ve ayakkabı tercihinizin de platform topuklu bir çizme olduğunu varsayalım. Bu kombinde aksesuar kullanmasanız bile elbisenizin o şık duruşunu kabanınınız ve özellikle platform topuk çizmeniz kaldıracaktır. Daha günlük bir kombinle devam edelim, üzerinizde siyah bir kazak giydiğinizi ve siyah Jean bir pantolon giydiğinizi ve şişme bir mont giydiğinizi düşünelim. Bu kombinin altına giyeceğiniz siyah renk platform topuk çizme ile kombininizi kaldırmasıyla dikkat çekici bir imaj sahibi olmuş olursunuz.

Published in Ayakkabı Terlik Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir