Skip to content →

Plaza Kadınlarına Özel En Güzel Klasik Pantolon Modelleri

Klasik pantolon, kadınların özel günlerinde sıklıkla tercih ettiği bir pantolon modelidir. Özellikle de gömlek, topuklu ayakkabı ve iddaalı aksesuarlar tercih edildiği zaman oldukça estetik bir görünüm kazanabilir, gecenizi harika geçirebilirsiniz. Güzel giyinmeyi hayat felsefesi haline getirmiş olan ve çevresindekileri etkilemek isteyen bayanların tercihi klasik kadın pantolon modellerine içeriğimizde yer vereceğiz.

İSPANYOL PAÇA MODEL

Klasik pantolon giyimlerinizde İspanyol paça tercihinde bulunabilir ve estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Özel günlerinizde karşınızdaki kişiyi cazibeniz altında bırakabilirsiniz. Burada hem gömlek hem de dikkat çekici bir giysi tercihinde bulunabilirsiniz. Kıyafetiniz askılı da olabilir. Klasik pantolon sade bir görünüm katacağından dikkat çekici bir nokta bulundurmanız daha estetik bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Giyiminizde tercih ettiğiniz renkleri ojeler için de tercih edebilirsiniz. Bu tarzda taşlı sade bir kolye seçiminiz kombininize oldukça uygun olacaktır.

YÜKSEK BEL PANTOLON MODELİ

Yüksek belli pantolon modelleri de tercih edebileceğiniz ve oldukça estetik bir görünüm kazanabileceğiniz bir modeldir. Kadınlarımızın gardıroplarında mutlaka en az 1 tane bulundurması gereken bu pantolon modeliyle hem dış giyiminizde hem de mezuniyet, balo giyimlerinizde yapacağınız kombinlerle etkileyici bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yüksek belli pantolon üzerine kısa tişört veya askılı tercihinde bulunabilir ve ince topuklu ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz. Burada açık saç modeli tercihinde bulunarak, kısa kolye takabilirsiniz.

KUMAŞ PANTOLON

Klasik giyimin olmazsa olmazı kumaş pantolondur. Hem erkek hem de kadın giyimde klasik giyim için kumaş pantolon tercihiniz en doğrusu olacaktır. Tam anlamıyla bir klasik giyim elde edebilmek için gömlek tercih etmeniz önerilmektedir. Burada topuz saç modeli ve taşlı kolye ve yüzükler ile kombininizi süsleyebilirsiniz. Klasik giyimde açık renklerden kaçınmalısınız. Karşınızdakine iddaalı bir izlenim bırakmak ve onu etkilemek için bu tercihiniz doğru olacaktır. Normal bel kumaş pantolon tercihinde bulunmanız da önerilmekle birlikte dikkat çekici bir kemer seçiminde bulunabilirsiniz. Gömleğiniz pantolonun içinde olacağı için kemeriniz dikkat çekici olacaktır. Burada yine aksesuar seçimleriniz ve oje seçimlerinizde de daha parlak seçimlerde bulunun.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir