Skip to content →

Plaza Kadınlarına Özel Kışlık Pantolon Modelleri

İş hayatının zorlu temposuna ayak uydurmak her zaman kolay değil. Her zaman topuklu ayakkabıların üzerinde sağlam adımlar atarken aynı zamanda da klas bir görünüm sağlanması gerekmektedir. Bu yüzden iş hayatına atılmış olan kadınlara demiş olduğumuz “plaza kadınları” nın işi aslında oldukça zor.

Fitilli-Kislik-Pantolon-modelleri.jpg

Yaz aylarında bluz ve kalem etek ile günü kurtarmak mümkün iken kış aylarında bu yoğun tempoya ayak uydurmak biraz zor hale geldiğini söyleyebiliriz. Bu yüzden plaza kadınlarının kış mevsiminde yardımına kışlık pantolonların koştuğunu söyleyebiliriz. Peki bu pantolonlar nasıl mı? Dilerseniz plaza kadınlarına özel kışlık pantolon modelleri hakkında biraz konuşalım ve bu modellere bir göz atalım, ne dersiniz?

klasik-bayan-pantolon-ceket-modeli.jpg

Kalın Kumaşlı Parçalar Raflardaki Yerini Alsın

İş hayatında olan veya “işkolik” olarak tabir edeceğimiz bazı kadınlar vardır. Tamamen işe odaklanmış ve işinin aksamasına tamammülleri yoktur genelde. Bu yüzden giyimlerine özellikle kış mevsiminde iki kat dikkat etmeleri gerekmektedir. Malum soğuk hava derken iş hayatının vazgeçilmez kombini olan bluz, kalem etek ve stiletto üçlüsünü giymek biraz riskli olabilir. Hastalık kapılarını çalıp bir davetsiz misafir gibi içeri süzülürken işlerin aksamaması söz konusu bile olmayabilir. Bu yüzden kış mevsiminde genel tercihin biraz daha pantolona kaydığını söyleyebiliriz. Özellik kumaş pantolon seven plaza kadınları gardıroplarında renk renk bu kumaş pantolonlarına ayırarak kombinlerini bu yönde yapabilirler. Örnek bir kombin verecek olursak eğer, siyah renkli hafif triko olan bir bluzun altına bordo renkli belinde kemer detayı ve cep kısımlarında pile detayı olan bir pantolon ve siletto veya topuklu bir bot ile günü kurtarabilirler.

Ceket-Pantolon-Kombini.jpg

Kalem Eteklerden, Triko Pantolonlara Hızlı Geçiş

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz klasik plaza kadını kombinin yerini pantolonların aldığı tekrarlayalım. Bu yüzden plaza kadınlarının seveceği tarzda hafif triko tarzda desenli veya düz renkli pantolonlar geçen seneden bu yana oldukça yaygın bir şekilde kullanılmakta. Aklınızda tam canlanması adına bir örnek kombin yapmaya ne dersiniz? Üzerinizde bordo renkli hafif triko bir bluz olduğunu ve siyah renkli kazayağı desenli triko İspanyol paça bir pantolon olduğun düşünelim. Bu şekilde çeşitli kombinler yapmak sizin elinizde.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir