Skip to content →

Rahatından Ödün Vermeyenlere En Rahat Tunik Modelleri

Tunikler, her zaman kurtarıcı kıyafetlerdir. Tunik birçok kişi için hem kullanım kolaylığı hem de sakladığı fazlalıklar sebebiyle tercih sebebidir. Tunikleri her türlü kıyafet ile kombinleyebilir, dilediğiniz ortamda kullanabilirsiniz. Yazlık tunikler, kışlık tunikler derken bir de bakmışız ki hayatımızda dört mevsim tuniklere yer var.

Sportif bayanlara özel…

Spor tunik modelleri genelde günlük hayatta tercih edilen modellerdir ve spor tarzınızın dışa vurumudur. Günlük rutininizde, spor yaparken ya da alışverişe çıkarken tercih edebileceğiniz spor tunikleri dilediğiniz eşorman ya da taytlarla kombinleyebilirsiniz.

Geçmişten günümüze şıklığın zarafeti…

Vintage model tunikler ile geçmişten günümüze kadar süren yolculuğun esintilerini üzerinizde taşımanın gururunu ve rahatlığını yaşayın. Vintage modelleri son dönemlerde popülaritesini gittikçe arttıran tercihlerdir. Bu popülariteyi tuniklere de yansıtarak, geçmişin izlerinin taşınması sağlanmıştır.

Sadelik mi, nakış detayı mı?

Dilerseniz tercih ettiğiniz tunikler, düz modeller olabildiği gibi, baskılı ya da nakışlı modelleri tercih ederek sade olan şıklığınızı hareketlendirebilirsiniz. Zıt renklerin uyumunu yakalayabileceğiniz gibi, aynı rengin farklı tonlarında olan baskı ya da nakışlar ile kombininizi zenginleştirebilirsiniz.

Eğer el işinden hoşlanıyorsanız el işi ile işlenmiş modeller de tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. El işi işlemeli tunik modelleri de son dönemlerde çeşitliliği arttırılarak raflardaki yerlerini almaya başlamıştır.

Tesettürlüler için tunik kombinleri…

Tesettürlü bayanlar için farklı tasarım tunikler gün geçtikçe çeşitliliğini arttırmaktadır. Tesettürlü bayanlara özel tunik kombinlerinde en çok tercih edilen ikili tunik ve pantolondan yana olmaktadır. Her ikisinin de kumaş olduğu tasarımlar tercihler arasında ilk sıralarda olurken, onları keten pantolon ve penye tunik kombinleri takip etmektedir.

Hem muhafazakar kesimin hem de muhafazakar olmayan kesimin zevklerini ve ihtiyaçlarını yansıttığı için tunikler modası geçmeyenler listesinde ilk sırada yer almakta ve uzun bir süre de yer almaya devam edecek gibi görünmektedir. Siz de kendi modanızı oluşturup, girdiğiniz ortamlardaki insanları kendinize hayran bırakmak istiyorsanız zevkinize ve kişiliğinize uygun olan tunik modelleri arasından tercih yapmak üzere hemen arayış içine girmeye başlamalısınız.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir