Skip to content →

Rahatlıktan Vazgeçemeyenlere En Güzel Geniş Pantolon Modelleri

Bol kesim kot pantolonlar, rahatına düşkün kadınların vazgeçilmez parçasıdır ve akla ilk gelen kadın pantolon modelidir. Her sezon olduğu gibi bu sezonda da rahatlığından vazgeçmeden güzel kombinler elde etmek için geniş pantolon tercih etmeniz estetik bir görünüm kazandıracaktır. Özellikle de bu sezonun trend kot pantolonları arasında önemli bir yere sahip olduğunu belirtebiliriz.

KISA PAÇA PANTOLON MODELLERİ

Kısa paça geniş pantolon modelleri kadınların gardırobunda muhakkak en az 1 tane bulundurması gereken bir modeldir. Bu modeli hem spor ayakkabıyla, hem kısa botlarla hem de topuklu ayakkabılarla rahatlıkla kombin elde edebilirsiniz. Bol kot pantolon modelinde kısa paça seçeneği de sıklıkla tercih edilmektedir. Burada renk seçiminiz için de bolca alternatif vardır. Özellikle de rahat giyimde açık renklerle iddaalı bir kombin yakalayabilirsiniz. Tabii ki bunu takılarla desteklemek daha estetik bir görünüm katacaktır.

LASTİK DETAYLI PANTOLON MODELİ

Bol pantolonların arasında bu yılın tartışmasız trend ürünleri arasındadır. Özellikle de siyah ve gri renkleri yaygın olarak tercih edilmekte olan bu ürün ile birbirinden farklı kombin yapabilmektesiniz. Bu pantolonlar lastik detaylı olduğu içinde size farklı bir görünüm katacaktır.

BOL DAR PAÇA ÖRME PANTOLON MODELİ

Genel olarak gri ve siyah renkleri tercih edilmekte olan bol dar paça örme pantolonları spor giyim için tercih edebilirsiniz. Hem de bu pantolonlar oldukça uygun fiyatlarla mağaza raflarında yer almaktadır.

KUMAŞ PANTOLONLAR

Beyaz kumaş pantolon kadınların özel günlerinde ve dış giyimlerinde sıklıkla tercih ettiği bir pantolon modelidir. Genel olarak kırmızı ve siyah tişörtler giydiğinizde ve halka küpelerle oldukça estetik bir görünüm kazanabilirsiniz. Ayakkabı olarak da ince topuk ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

BELDEN LASTİKLİ PANTOLON MODELİ

Belden lastikli pantolon modeli, rahatından ödün vermeyen kadınların tercihidir. Bu pantolon modelinde belde bulunan lastikle beliniz kuş kadar hafif olacak ve hiçbir şekilde bir rahatsızlık hissetmeyeceksiniz. Bu pantolonu evde ve dışarıda rahatlıkla giyebilmektesiniz. Spor giyim severler için tercih edilmesi gereken bir pantolon modeli olan belden lastikli pantolonu gardırobunuzda 1 tane bulundurmalısınız.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir