Skip to content →

Rengarenk Kışlık Bere Modelleri

Kış geldiğinde hem vücut sıcaklığı için hem de güzel görünüm için bere, kış aksesuarlarının başında gelmektedir. Bazen tek halde bazen ise atkı ile aynı modelde set olarak sunulan bere modelleri her sezon farklılaşmakta.

incili-ponponlu-bere.jpg

İncili Bere

Son sezonlarda revaçta olan inci detaylı bere modellerine de yansımış durumda. Ponponu tüylü olan ve diğer kısımlarında incilere rastladığımız berelere siyah, kırmızı, bej ya da gri renklerde tercih edebilirsiniz.

Lastik Örgülü Bere Modelleri

Klasikleşen bere modellerinden olan lastik örgülü bereleri, bu sezon tüylü ponponlu, desenli, nakışlı ya da simli gibi birçok farklı tarzda bulabilirsiniz. Gösterişli bir hava katan simli modeller her an şıklığınızı tamamlayabilir ya da desenli lastik örgülü modeller hem spor hem klasik kıyafetlerinizde sizi kurtarabilir. Nakışlı lastik örgülü bereler daha çok floral nakışlar ile karşımıza çıkmakta ve yeşil, kırmızı gibi renk tonlarında nakışlı olmaktadır.

kus-gozu-detayli-bere-modelleri.jpg

Kuş Gözü Detaylı Bereler

Özellikle siyah ve koyu renk berelerde güzel duran kuş gözü detayları size farklı bir hava katarak şıklığınızı tamamlayabilir. İster tüylü ponponlu ister tüysüz bu bereler bu kış daha çok tüylü halde kullanılacak gibi duruyor.

Kedi Kulaklı Bere Modelleri

Giyen kadınlarda hem sevimli hem de çekici bir hava yaratan kedi kulaklı bere modelleri bu kış düz halde ya da sloganlı olarak karşımıza çıkıyor. Gülümseyen yüz figürlü, mesaj içeren sloganlı bere modellerinde kedi kulaklara da rastlamak mümkün.

renkli-bere-modelleri-2017-2018.jpg

Örgü Bereler

Farklı tarzda örülen, dökümlü ya da çift taraflı kullanım gibi seçenekleri olan örgü bereleri her renkte ve desende bulabilirsiniz. Uzun örgü bereleri tercih ederek daha dökümlü bir hava yaratabilir arkada şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Düğmeli örgü bereler bu yıl da oldukça revaçta. Yandan ya da önden düğmeli modeller hardal ve toprak tonlarında dikkat çekiyor. Ayrıca soğuklardan korunabilmek için taktığınız bereleri boyna dolanabilen örgü modellerde seçerek korumanızı güçlendirebilirsiniz. Boyundan düğme ile iliklenen ve tam koruma sağlayan bu modeller ekru tonlarında ve bol örgü ile oldukça güzel durmaktadır.

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir