Skip to content →

Retro Kışlık Gömlek Modelleri

Rahatlık denildiğinde akıllarda canlanan spor kombinlerin vazgeçilmezi, gömlekler. Çeşit çeşit renkte ve desenle olan gömlekleri kombin yapmak oldukça kolay. İlkbahar/ yaz sezonlarında özellikle tercih ettiğimiz bir parça gömlekler. Hem sadece spor değil, eğer klasik kesim bir gömlekse elimizdeki ve rengi, deseni de klasiğe kaçan bir şekildeyse gayet klasik bir kombin yapabilirsiniz. Hatta öyle ki bu kombinle iş hayatında iseniz toplantılarda yıldız gibi parlayabilirsiniz. Kapsam alanı bu denli geniş olan bir parçanın sadece yaz sezonunda kalacak olması biraz üzücü olurdu. Bu yüzden olsa gerek bu 2018 kış modası kendini iyiden iyiye belli etmeye başlamışken raflarda yerini alan, adeta gömlek severlerin gönüllerini fetih eden bir parça var. O da Retro kışlık gömlek modelleri.

retro-stil-gomlek-modelleri.jpg

Retro modasından vazgeçemeyenler için Retro kışlık gömlek modelleri ile ilgili konuşmaya, yapılabilecek kombinlere bir göz atmaya ne dersiniz?

retro-gomlek-kombinleri.jpg

Bu kış Retro moda!

Retro modası her kesim tarafından sevilen bir moda. Bu yüzden Retro çantalar, elbiseler, kabanlar, gömlekler derken bir çok kombin parçası bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden bu kış sezonun da da görecek olduğumuz Retro kışlık modeli ile bir kombin yapmaya ne dersiniz? Evet şimdi kombinize geçelim, istediğiniz renkteki Retro kışlık gömleğinizin altın dar bir pantolon ve altına da kış günlerinin vazgeçilmezi olana dilediğiniz tarzdaki botlarla kombin yapabilirsiniz. Hem günü kurtarmış hem de dikkat çekici bir imaja sahip olmuş olursunuz. Ayrıca kış rüzgarına Retro modasını da katmış olacaksınız.

retro-erkek-gomlek-modelleri.jpg

Retro havasını, kışlık Retro gömleğiniz ile yansıtın

Yukarıda bahsettiğimiz kombinin yanı sıra Retro kışlık gömlek modeli ile gayet klasik kombinler de yapılabilir. Yine dilediğiniz renkte ve desen de olan kışlık Retro gömlek modeli ile klasik kombinler yaratabilirsiniz. Biraz klasik bir kombin yapmaya ne dersiniz? Bordo renkli Retro kışlık gömleğinizin altına siyah renkli bir kalem etek ve yine klasik bir yapısı olan bot veya stiletto tarzında bir ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. İstediğiniz tarzda bir kombin ile Retro rüzgarını kıyafetlerinize yansıtabilirsiniz.

Published in Gömlek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir